cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...12.dan (V)

clock-img

18.08.2006, 07:12

clock-img

katis

pencil-img

975

Vitaminčki user posted image

Zame in za Suzi pa OH...
Z: 2 pomaranči
K: zelenjavna pica
V: verjetno pehtranova potica in jedilna čokolada

Me moj dragi na pico pelje. user posted image Komaj čakam! Sem se tako navadila vegetarijansko pico brez sira in koruze...morajo pa bit gobice, artičoke, paprika, še bučke (če se da) in po možnostipolito s tržaško omako... mmmuser posted image ...

No zdajle se bom pa počasi do kavnega avtomata spravila in uživala ob kavici - je ta nescafe brez vsega prav fina....pa omamno diši....oh

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

18.08.2006, 07:31

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Hja, tako, danes bom pa pridna in upoštevala tole dieto. Le zakaj jo ne bi, ko je pa na jedilniku sladička, hehe. user posted image  

Bodo pa za Z 2 nektarine, za K in V pa pojma nimam. Kosilo bo verjetno kar mešana solata in zraven ciabata, večerja pa nekaj sladkega, čeprav se mi nič posebnega ne lušta. Res je pa, da je dan še dolg in bo ziher kakšna ideja padla.

Vsem ostalim (s katis bova danes itak uživale ob dobri hrani) pa veliko uspehov pri kopičenju vitaminčkov. Smola za naju s katis, da vitaminčki pridejo spet na vikend...tega pa res ne maram. user posted image  Vedno gremo kam na kosilo, pol se je treba pa tako veliko dobrotam odpovedat, da je kar kriza. Pa še na en RD smo povabljeni v soboto, hudo meni, ojojoj.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

18.08.2006, 07:42

clock-img

katis

pencil-img

975

A veš Suzi, kako sem se jaz znašla na kakih 'proslavah'?

Če so bili narezki, sem dol pobirala kumarice, pa olive, pa paprike, paradižnik (včasih celo dekoracijo user posted image ). Sigurno bo nekaj tega na voljo. Če pa bo bolj kosilo varianta, pa pač pojej zelenjavni del na krožniku, pa solato. Glede sladice se pa probaj zmenit zase za kako sadno kupo ali pa vsaj za kak kos sadja.

Pa imej seboj kake mandeljne - pa če boš lačna, vrzi kakega v usta user posted image

Glede pijače pa takole - sem bila na par zadevah, pa sem se kar z radensko nalivala. Vsake par kozarcev sem si pa dodala malce soka za spremembo. In ni bilo nobenih problemov.

Če te pa kdo sili jest, pa enostavno povej, da si na dieti. Danes že večina ljudi razume in nato ne komplicira več.

P.S. Naslednji vikend pa V dan pri meni ne bo na vikend, ker bom imela v četrtek vodni dan (v sredo ob 21:11 se namreč začne prazna luna) in bom združila zadevo. Bo pač 4 dni prej user posted image . Zato bo pa vikend Š in OH (mnjama)

< Sporočilo je popravil katis -- 18.8.2006 7:46:35 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

18.08.2006, 11:41

clock-img

Anonimen

tud jaz se javljam-včeraj brez grehov... user posted image  imela sem špagete, potem pa palačinke s čokolado -2 komada...user posted image

danes pa namesto, da bom spet cel dan lačna (ne jem zelenjave in sadja) bom pa zdajle pojedla jogurt z muslimi, popoldne pa kar kak kompot.. -upam da bo šlo user posted image ..

bom pač imela 2x B dan.. enkrat sicer bolj "švoh", drugič pa ornk...

drgač sem se pa dones vagala.. še vedno je -1 kg.. nikamor ne gre..user posted image

clock-img

18.08.2006, 12:39

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Katis, iz tvojih tipk v božja ušesa, hahaha.user posted image  ma, saj mislim, da z zelenjavo in sadjem ne bo problema zdržat (edino v malo večjih količinah bo user posted image ). Po moje bo kar nekaj tega na izbiro.

Kako je kaj s to luno, a to kaj deluje? Je že katera sprobala?

Katis, kdaj si ti začela to rundo hujšanja?

Biba, to je par težko s tole dieto shajat, če ne maraš sadja in zelenjave. Jaz tega ravno največ pojem. user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

18.08.2006, 12:45

clock-img

Anonimen

Biba, to je par težko s tole dieto shajat, če ne maraš sadja in zelenjave. Jaz tega ravno največ pojem



men ni problem.. zjutraj namesto sadja spijem belo kavo.. potem pa npr. na B dan jem samo meso, jogurt al pa sir..  na Š dan dam v rižoto gobice in koruzo, na OH dan jem špagete ali pa pico s koruzo in gobami..user posted image

že cel življenje ne jem zelenjave in je sploh ne pogrešam..

clock-img

18.08.2006, 14:02

clock-img

katis

pencil-img

975

biba, ti si frajerka! Jaz pa ne morem brez zelenjave ali pa sadja. Res pa je, da iama kake izpade in v določenih obdobjih kar 'štrajkam'. Enostavno, tako kot mi zapaše....user posted image

Suzi, jaz sem začela 31.7., torej bo v ponedljek že tri tedne mimo. Matr gre spet hitro user posted image  Tako mi čas beži, da je dieta čist mimgrede... Si pa želim spravit dol s trenutnega stanja do julija 2007 še cca 25 kg, da končno pridem po ITM 25! Ko sem marca začela, sem bila (če gledam ta novo vago, ki je točnejša) celo malo čez 40, kar je res že huda kriza. ZAto je bilo pri meni v glavi tisto :  IT'S NOW OR NEVER user posted image  In je blo bolj NOW! Se pa že zdaj fantastično počutim in imam veliko več energije, kot kdajkoli prej v življenju!

Sem pa trenutno bolj na stagnaciji - mi že cel teden ni šlo nič dol. Verjetno zato, ker mi prebava spet štrajka. Bo treba po donat in laneno seme user posted image ... Ah, bo že bolje. Moja prebava dela po svojih pravilih. Prisil je ne morem, prosim jo lahko, pol pa upam na pozitivne rezultate user posted image ...




_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

18.08.2006, 20:17

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Sem imela za zajtrk eno nektarino, pa kavico. Za kosilo je bil paradižnik in 2 kos kruha, pa medtem ko sem kuhala kosilo za ostale sm primaknila 3 malih pišč.zrezkov z moko pečene, user posted image . Za večerjo spet paradižnik in 1 kos kruha. Ni tak fajn ko kuham za ostale, mi pa zadišijo fulll in tega pač moram pojesti...user posted image user posted image user posted image
Jutri bo brez meseka!!!user posted image

clock-img

18.08.2006, 21:30

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: katis

Suzi, jaz sem začela 31.7., torej bo v ponedljek že tri tedne mimo. Matr gre spet hitro user posted image  Tako mi čas beži, da je dieta čist mimgrede...



Se mi je zdelo, da si tudi ti takrat začela kot jaz. user posted image  Meni tudi leti čas in z njim dieta. Saj po tej strani je kar uredu, ker nimam niti časa preveč razmišljat kaj bi lahko vse pojedla. user posted image  Koliko kilc si pa vse skupaj do sedaj že dala dol?



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem