cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...11.dan(OH)

clock-img

17.08.2006, 07:31

clock-img

katis

pencil-img

975

Dobro jutrouser posted image

Uh, danes sem vam pa kar fouš, da imate OH - se mi namreč neki pice (samo z zelenjavo in kečapom, brez sira li koruze) lušta...no ja, bo pa zame jutri happy dayuser posted image

No včeraj sem spremenila večerjo. Je dragi prinesel eno kislo smetano in si nisem mogla kaj, da ne bi za večerjo naredila gobice s čebulo, česnom, koprom in kislo smetano...mmmuser posted image ...jih ni bilo že pol leta na jedilniku. Kljub vsemu pa je spadalo pod B dan user posted image  torej 'ni blema'!

Danes imam pa škrob. Za zajtrk bosta dve pomaranči, za naprej pa priznam - nimam pojma. Glede na to, da verjetno nimam prehude izbire pri domačih zalogah, bo verjetno kak riž z zelenjavo. Javim zvečer, kaj se je valjalo po mojih loncihuser posted image

Sem bila pa včeraj pridna. Sem kake četrt ure delala raztezne vaje in vaje za trebuh user posted image  bravo jaz user posted image ! Priznam, da sem se prav težko spravila k stvari, a sem čutila, da to potrebujem. prav pogrešala sem že, da l mal pomigam. Pa bom malo ta teden migala doma, pa se spravla še veslat (imam tisto napravco doma) - no drug teden grem pa 100% en dan v fitnes, da se tam ornk prešvicamuser posted image  ....

Lep dan! Danes bo še sonce. Izkoristimo ga user posted image



_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

17.08.2006, 08:04

clock-img

Anonimen

matr ste vse punce pridne.. js pa spet nisem bla. že drugi dan sem grešila..user posted image  ampak sedaj bom pa pridna.. obljubim..

danes špageti, potem pa mogoče palačinke.. kaj pa če špagete spustim in jem samo palačinke?? ker nikoli ne jem večerje...

clock-img

17.08.2006, 08:51

clock-img

katis

pencil-img

975

Ej biba12, ne izpuščaj oborkov danes - pojej špagete, kot si se namenila. Pa zvečer npr samo eno palačinko s čokolado (raztopljeno jedilno, da je ne ješ še posebej). Tako bo vest mirna user posted image , jutri, ko imaš vitaminski dan pa ne boš prehudo lačna. Bolje je teko, verjemi mi (sem imela sama že isti problem spomladi).

Kar se pa dosedanjih grehov tiče - POZABI NANJE! Pojdi od tu naprej, kot da se ni nič zgodilo. Kar je bilo je bilo. Sedaj se pa zberi in bo OK!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

17.08.2006, 10:16

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Pojedla sem banano, sedaj spijem kavico.
Za kosilo bom imela pečene mlinci brez mesa, za večerjo pa kakšno jaffa cakes ali pa slano pecivo. Ojej jutr bo vitaminski dan...user posted image

clock-img

17.08.2006, 13:51

clock-img

Anonimen

Js sm tud že pojedla špagete, pol pa palačinke.. komi čakam..

clock-img

18.08.2006, 07:06

clock-img

katis

pencil-img

975

user posted image  Evo, da javim včerajšnje kulinarične užitke...user posted image

K: gobova juhica s krompirjem, paradižnikova solata s papriko, koruza, ajvar in ocvrte rezine jurčka
V: solatni krožnik iz zelja, zelene solate, paradižnika, koruze in rdečega fižola

Ja najbolj pomembno pa je to, da smo se štiri hudo odločene punce spravile v fitnes in pridno topile naše oblogice kar debelo uro (ker imam danes rahel musklfiber vem, da sem delala dovolj user posted image ). Tak da je bil včerajšnji dan uspešen...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

18.08.2006, 07:25

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Še jaz javljam včerajšnje grehe. Me je kr sram, ampak vseeno poročam. Zajtrk sem morala spustit, ker sem bila na terenu (službeno), za K sem jedla pico, pa 3 koščke peciva (je imela sodelavka RD, pa sem se odločila da se pregrešimuser posted image ), za V je bilo pa malo prebranca in skleda zelene solate, pa malo kruha.

Katis tebe je pa za pohvalit!!! Le tako naprej!! 

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem