cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...10.dan (Š)

clock-img

16.08.2006, 07:31

clock-img

flecker1

pencil-img

528

No, naj sporočim koliko sem izgubila v 10. dneh, v pasu je šlo 2 sm dol, bok pa 1 cm, v prsih pa 2 cm, teža pa -3kguser posted image .

Danes bo škrob, grem skuhat user posted image , pojedla bom eno banano. Za kosilo bom imela kuhan krompir pa skledo solato. Za večerjo polovico.
Pa še 2 uri rekreacije odb. na mivki, user posted image .

clock-img

16.08.2006, 08:18

clock-img

Anonimen

js pa včeri nisem bla pridna.. najprej sem jedla pleskavico, pol sm pa pojedla par piškotov in sladoled... user posted image

glede kg je pa -1 kg.

danes pa rižota.

clock-img

16.08.2006, 08:57

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro slončice!

Sonce imamo user posted image , pa čepram je zjutraj kazalo le 10°Cuser posted image .

No ja, danes imam B dan:
Z: 2 jabolki
K: verjetno kak zrezek + brokoli kuhan v sopari (če bo pa čas, bom pa oboje vrgla v pekač in spekla v pečici)
V: kaka solata s tuno (in sirom)

Ste pa zelo pridne user posted image . Lepo! Skupaj bomo uspele! Kar tako naprejuser posted image  Le še 80 dni! Smo že oddelale kar eno devetino user posted image . Matr smo dobre!user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

16.08.2006, 10:46

clock-img

Anonimen

kam so se pa izgubile vse slončice???user posted image

clock-img

16.08.2006, 12:30

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Ojla!

Jaz imam danes tudi B dan, 17. po vrsti. user posted image  Mi kar gre, moram rečt, pa vam tudi kot berem. user posted image  Le tako naprej, pa bomo oklestile tele naše teleščke.

Danes za  Z sta bile dve nektarine, zdaj pa ravnokar jem solato s tuno in polnozrnato žemljico. Za večerjo bo pa tudi nekaj iz tune, verjetno kar bučke in tuna, zapečeno v pečici, če se mi pa ne bo dalo packat, pa spet solata s tuno.

Biba12,a si ti že pri odločnih hujšala na začetku leta??



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

16.08.2006, 15:07

clock-img

Anonimen

Biba12,a si ti že pri odločnih hujšala na začetku leta??



ja.. sej si ti tud, ne?? se spomnem. kolk si takrat zgubila in kolk časa si vztrajala?? js sm pršla takrat iz 67 na 63 kg v 1 mescu. pol sem pa nehala.. pa sem dobila 1 kg gor v tem času.. zdej bi pa spet rada ene 5 kg dol dala..

clock-img

17.08.2006, 08:32

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

ja.. sej si ti tud, ne?? se spomnem. kolk si takrat zgubila in kolk časa si vztrajala??



ja, jaz tudi. user posted image  Sem pa vztrajala 2 meseca in v tem času dala dol 8 kg. Pol pa ni več šlo, ker sem šla nazaj v službo in se mi je čist ritem podrl. Sem tudi dobila nazaj gor 6 kg, ker imam zaradi službe malo podrt ritem prehrane. No zdaj imam za cilj prit na 58 kg, zaenkrat kaže 4 kg več. Kakšnega kg manj se pa tudi ne bi branila. user posted image  Mi je pa precej težje se držat diete zdaj ko sem v službi, ker vstanem ob petih (prej ob osmih, devetih) in je potem fuuul dolg dan, da bi imela samo 3 obroke. Zato vmes pojem še kakšno sadno malico, drugače ne gre. Pa malo improviziram in ni vedno čist striktno po dieti. Počasi, pa nam bo uspelo!



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem