cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE.....24. DAN (V)

clock-img

30.08.2006, 09:08

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Dobro jutro na ta deževen dan. user posted image   Zdajle ravno pijem kavico, potem bo pa zame OH dan.
Z: breskve
K: "vegeburger"
V: nekaj zelo sladkega user posted image , verjetno prekmurska gibanica user posted image user posted image

Včeraj zvečer sem se pa čist preveč najedla (krompir in repo), sem še vedno napihnjena in kar brez apetita. Bi mi kar pasal V dan, ampak sladkarijam se pa ne odpovem. user posted image  Jutri bom na sadju in zelenjavi, v četrtek pa nadaljujemo z novo skupino, če se ne bodo prej spričkale. user posted image user posted image user posted image  Hja, tako je to, če je preveč različnih mnenj na kupu. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

30.08.2006, 14:30

clock-img

katis

pencil-img

975

Ojla Suzi,

zame je danes Š dan, tak da že vidim krompir krompir krouser posted image user posted image mpir...

danes sem imela ubog dan - do zajtrka nisem prišla, mi je pa uspelo ob enih pojest vsaj 1 nektarino in 1 jabolko. Madonca, moram v šoping po sadje za zajtrkeuser posted image

Kosilo - krompir, kakršne koli, sam da je kropmir....
Večerja - verjetno se bom še malo na riž s koruzo in čebulco vrgla user posted image user posted image

Sicer pa Suzi, saj se ne kregamo tam 'čez', vsaj jaz se ne. Vsak pa ima pravico do svojega mnenja... Mene pač ne moti,če nekdo potoži, da je npr.grešil. Slabše je, če greši, pa je tiho. Ker tako se skriva pred drugimi in tudi prd sabo.

to je pač moje mnenje in upam, da mi neihče ne zameri, če ga pač povemuser posted image

Vsekakor pa v petek preklopim na novo skupino z B dnevom.... A veš kak sem vesela, da bom izpustila en V dan (super....)user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

31.08.2006, 08:58

clock-img

flecker1

pencil-img

528

včeri sm jedla za zajtk banano, spila kavico. Za kosilo pa solata od paradižnka in paprike, pa kos kruha in za večerjo tudi. Seveda sem vmes še pregrešila z miiiilkoooooo, user posted image .Danes sem vagala, ker sem pozabila vsakih 10 dni, no pokazala mi je 5 kilc manj, jupiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes bom imela za kosilo nadevano papriko in pire krompir, to moram pojesti, drugače bom znorela, sem namreč ful ljubiteljica nadevanih paprik, sarm, user posted image Eh odpret moram temo

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem