cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE.....16.dan (V)

clock-img

22.08.2006, 07:39

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Jutro!

Danes vitaminčki, a ne? user posted image

user posted image user posted image  Midve s katis imava pa OH in 23. dan, juhuhu. user posted image  Se že veselim večerje. user posted image  user posted image  Na jedilniku bo ledena torta pa še kakšno pecivo pa še malo temne čokolade s cimetom (če se ne motim user posted image ), za Z dve nektarini in za K velika mešana solata in čabata.

Biba, glede kilc.....ja meni gredo dol. Sicer počasi (do sedaj dobri 2 kili), ker tudi nimam veliko za izgubit, ampak glavno da jaz lažje zapnem hlače in sem bolj zadovoljna sama s sabo. user posted image  Tako da le vztrajaj naprej, pa bo rezultat.

Katis, si našla obleko????

Kje ste ostale? Ste že obupale?

Gremo delat..... user posted image , še prej pa eno kavico.  user posted image

Lep dan!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

22.08.2006, 09:15

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Sedaj grem skuhat kavico. Včeraj sem se pridno držala diete, za kosilo sem prvič sprobala kuskus z zelenjavo, ful njami je bil. za večerjo 2 kinder čokoladi, potem sm bla tako ful lačna da sem mogla pojest en sendvič user posted image
Danes bom jedla popoldne paradižnik+kumare, pa kos kruha kaj lahko? ker potem imam trening odbojke, kako lahkega ne morem pojesti.

clock-img

22.08.2006, 09:50

clock-img

Anonimen

suzi* kolkr se spomnem smo medve že pri prejšnji dieti imele približno enako velikost in težo.. kako imaš sedaj, tok da mal primerjamo?? jaz mam 168/63.. -dol še ni šlo nič v 16 dneh.. je pa res, da sem malo grešila..user posted image  user posted image   aja, rada bi pa prišla na 58 kg.

clock-img

22.08.2006, 12:07

clock-img

katis

pencil-img

975

Zdravo!

Danes bo OH in spet sanjam o pici za kosilo...bomo videli...Za večerjo pa itak nekaj sladkega. Čeprav bodo po moje danes le kakšni 3 Prinzenrolle keksi in seveda čokolada.

Ja Suzi, dobila obleko. Točno tako, kot sem jo že na internetu videla in sem ful zadovoljna. Vsi, ki so bili z mano, so bili navdušeni. Sem jih probala kakih 10 in so vse kar 'zbledele' na meni, potem ko sem imela enkrat to na sebi.

Sem bila pa ful presenečena, da so imeli brez problema moje številke (oz vsaj približno), ker imam sicer TRENUTNO še vedno 46-48, čeprav sem od 1.3. šla dol za 3-4 številkeuser posted image  Tako da punce, če se gre katera poročit, ni panike za št. oblek. Imajo svašta. Pa še prilagodit se da vse...

Lp,


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.08.2006, 12:11

clock-img

katis

pencil-img

975

Aja, kilce - od prejšnjega tedna mi šla cca 1 kg, tako da je po 23 dnevih cca 5,5 - 6 kg. Zelo zadovoljna, glede na to, da je to že druga runda, ko gre običajno počasneje dol.

Mi moji spet pravijo, da bo treba počas spet na novo garderobo mislit, saj večina hlač že kar visi okrog ritiuser posted image . Ampak filing je pa dober.

Sicer se mi je v zadnjih 10 dneh premaknila kilca dol šele včeraj, tako da mi je vmes stanje mirovalo, ali pa celo hotelo malo gor (kako kilo) in me je že skor strah postalo. Ampak sedaj sem spet na pravi strani kazalcev tehtnice...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.08.2006, 12:37

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

suzi* kolkr se spomnem smo medve že pri prejšnji dieti imele približno enako velikost in težo.. kako imaš sedaj, tok da mal primerjamo?? jaz mam 168/63.. -dol še ni šlo nič v 16 dneh.. je pa res, da sem malo grešila..user posted image  user posted image   aja, rada bi pa prišla na 58 kg.



ja, res sva dost podobne kar se rasti tiče. Jaz sem tokrat štartala z 167/63,5....in po 23. dneh imam 61 kg. Bi pa tudi jaz rada prišla na 58 kg, 57 bi bilo pa še bolj idealno. Ampak potem mi bo pa tudi pomembno da malo ojačam mišice okrog trebuha, da ne bo vse tako mlahavouser posted image ...kot rečeno, septembra štartam z aerobiko, juhuhu.

Katis, super, da si našla obleko, ki si si jo želela. user posted image  Kdaj pa imaš poroko?

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

23.08.2006, 07:10

clock-img

katis

pencil-img

975

Evo, je bla pica za kosilo (z bučkami, česnom, čebulo, pelati, gobicami in olivami). Za večerjo pa ena malinova tortica in čokolada. Ker bom imela jutri vodni dan, se bi mi preveč tožilo po sladkem, če ne bi te tortice zmazala.

Suzi, poročim se 21.10. Tako da jaz z dieto začasno zaključim okrog 5. oz. 10.10. in se po poroki spet pridružim. Zato bom od 1.9. prisotna tudi pri Bombah 2 (ali če se bomo kako drugače imenovale). Poleg tega pa smo se že junija zmenile, da bomo druga drugo v rit brcale...user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem