cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Rok uporabe, kašice

clock-img

27.02.2011, 19:55

clock-img

OČKA1

pencil-img

16

ali se držite pravila, da se kašica poje v dveh dneh,ai mečete vstran, naša princeska je sedaj začela z dodajanjem pa zaenkrat izgleda, da bi bilo količinsko za tri dni, odvržemo, kot piše na navodilih?, ja, neuser posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 27.2.2011 20:52:00 >

clock-img

27.02.2011, 20:39

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Jaz sem se rokov uporabe držala. Sicer je pri nas hitro prišlo tako, da je imel pol danes, pol pa naslednji dan. V roku 10 dni pa je bil en lonček za en obrok.

clock-img

27.02.2011, 21:05

clock-img

hermy1

pencil-img

1462

IZVIRNO SPOROČILO: OČKA1

ali se držite pravila, da se kašica poje v dveh dneh,ai mečete vstran, naša princeska je sedaj začela z dodajanjem pa zaenkrat izgleda, da bi bilo količinsko za tri dni, odvržemo, kot piše na navodilih?, ja, neuser posted image



Verjetno lahko tud pojeste user posted image ?? Če mora bit dobro za otroka, je verjetno tud za starše user posted image ?


_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

clock-img

27.02.2011, 21:32

clock-img

OČKA1

pencil-img

16

pa ni najboljuser posted image

clock-img

27.02.2011, 21:35

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: OČKA1

pa ni najboljuser posted image



zakaj pa pol otroku dajete?

clock-img

27.02.2011, 21:41

clock-img

OČKA1

pencil-img

16

ker je še prezgodaj, da mu dajemo to, kar je nam odraslim dobro, in zato, ker ona naj vaj na začetku zdravo živi

clock-img

28.02.2011, 13:47

clock-img

deveta

pencil-img

669

Jaz sem praviloma tudi v dveh dneh porabila, čeprav sem bolj pogosto pojedla kar je not ostalo, saj smo jih  zelo malokrat uporabljali. Sem ji v začetku dajala sveže sadje ali pa doma kuhano zelenjavo. Te kupljene kašice pa samo če smo kam šli.

clock-img

01.03.2011, 09:48

clock-img

sanelaa

pencil-img

1016

na začetku verjetno je jabolko, banano, korenček, krompir, brokoli, cvetačo...............vse to je najlažje doma skuhati. En cvet brokolija in en mali krompir, skuhaš in zmiksaš in je lahko vsak dan sveže.
Pa tudi jabolko, z malo korenčka, prekuhate, zmiksate in imate super obrok, pa še vodico v kateri se jabolko kuha lahko porabite za žejo.

Sicer pa kupite tiste čisto tamale kašice, Frutek, babylove...............tistio pa ziher poje v dveh dneh.

clock-img

02.03.2011, 09:19

clock-img

jakipaki83

pencil-img

203

Mi kašic nismo skoraj nikoli uporabljali. Razen na kakih izletih. Itak tiste kašice skuhaš hitro, pa še količine lahko prilagajaš. Če bi pa kaj več uporabčjala kašice, bi se pa gotovo držala roka uporabe oz. ne bi hranila kašice 3 dni. Zardi par centov prihranka se res ne splača tvegati. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem