cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Rok mleka

clock-img

22.03.2011, 08:31

clock-img

Kanny

pencil-img

121

Živjo,

Koliko časa imaš lahko narejeno mleko v prahu predno ga popije? Je kakšen rok. Kupila sem Babylove od Dm-a, pa nič gor ne piše.

Ker ne popije veliko, me zanima ali lahko tako narejeno mleko v flaški dam v hladilnik za kasneje (seveda isti dan)? Kako ste vi delale?

clock-img

22.03.2011, 08:33

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Pa naredi večkrat po manj.
Mleko naj bi se porabilo sveže.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

22.03.2011, 08:36

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz sem dala prekuhano vodo v termos in ko je bil čas lakote sem pač napravila in mu dala. delala sem pa v stekleni steklenički, ker prej pohladiš pod mrzlo vodo in imaš večji občutek koliko je toplo mleko, kot v plastiki, ki sem jo uporabljala od 6m dalje, ko so šli na vodo iz pipe....

kar sta pojedla sta pojedla, ostalo sem zavrgla.....  drugače ga pa moraš pripravljenega v roku ene ure porabit, v hladilnik sem dala samo enkrat a sem porabila več časa s segrevanjem kot pa da bi ga na novo pripravila....



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

22.03.2011, 10:51

clock-img

mamicaaa

pencil-img

108

Naj bi ga porabil v eni uri. Jaz sem vedno pripravljala sveže mleko, tisto kar ni popila sem vedno zavrgla- je pa res da je malokdaj kaj pustila v flašiuser posted image

_____________________________

Sara 2010
Hana 2012

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem