cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Revita center ali dr Medved v Olimii

clock-img

07.04.2005, 12:18

clock-img

majčica

pencil-img

61

Pozdravljeni, sem Ljubljančanka in imam 6 mesečnega sinka, kateremu so ugotovili alergijo na jajca...na krvni izvid pa še čakamo. Zanima me če je metoda bioresonance v Ljubljani ali Podčetrtku enaka. Malo odročno se mi je voziti v Podčetrtek če imam v Ljubljani Revita center ki prav tako opravlja Biocom. Želim pa seveda najboljše svojemu sinku, zato tudi v Olimio če bo treba...

Hvala

clock-img

07.04.2005, 22:30

clock-img

Janeja

pencil-img

2272


Jaz sem bila z Janom pri dr. Medvedu. Zdaj je že več kot eno leto, ko smo čisto brez alergij. Terapija je bila res 100% uspešna.

Uspeh bioresonančne terapije z Biocom aparatom pa mislim, da mora biti povsod enak. Važno za uspeh je, da zdravnik stvar obvlada in da vnese v aparat pravilne parametre, bistveno pa, da se ti držiš stroge diete, ki ti bo v času terapije predpisana.

Uspešno zdravljenje!

LP
Janeja

clock-img

07.04.2005, 23:04

clock-img

majčica

pencil-img

61

Janeja hvala, upam da nam uspe tko kot vam.

Lp

clock-img

11.04.2005, 16:06

clock-img

Janeja

pencil-img

2272


Jan je bil star 2 leti in pol. Peljala pa bi ga že dosti prej, če bi vedela za ta način zdravljenja.

Nama je zadostovalo 10 terapij.

clock-img

05.05.2005, 11:37

clock-img

matilda11

pencil-img

2

Revita center popolnoma odsvetujem, saj se baje sploh ne udeležujejo seminarjev na področju bioresonance.
S hčero sva alergijo umirile v Rogaški slatini. Potrebovale sva kar nekaj alergij, to pa predvsem zato, ker je hčerka kot pravijo multi alergik.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem