cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Relax and tone

clock-img

19.08.2009, 15:41

clock-img

kaminek

pencil-img

1728

uporablja katera in če, kakšni so učinki-pri odpravi mašč.blazinic?

clock-img

11.03.2010, 21:50

clock-img

twetka

pencil-img

911

Js sem si kupla pred kakim mesecem in šele zdej začela intenzivno uporabljat, bomo videli kaj bo, čeprav sem malo skeptična ne verjamem lih najbolj, ampak probat ni greh.

clock-img

12.03.2010, 08:36

clock-img

2violina

pencil-img

505

Pred leti sem si kupila podobo zadevo, le, da je ta delovala na baterije. Veliko sem jo uporabljala in posledično je pred dvemi leti "spustila dušo".
Sedaj dobim za pisanko od možeka to zadevo. Če bo delovala tako kot je tista, ki sem jo imela doma, bo stopila marsikatero maščobno blazinico a s predpostavko, da boste Relax tone uporabljali po vadbi, ko je telo segreto in je naše tkivo bolj prožno. Bom poročala čez mesec dni.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

12.03.2010, 08:42

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Po moje je bolje, da uporabiš kakega drugega Toneta, ki te bo "zrelaksirau"user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej, jaz ne verjamem preveč v te čudežne zadeve. Ga je pa sodelavka kupila in sem ga videla. Pač malo "masira" in trese......kakega hudega učinka od njega pa ni.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 12.3.2010 8:43:59 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

12.03.2010, 10:04

clock-img

twetka

pencil-img

911

hihi ja so res bolj tresljaji kot karkoli drugega ampak probajmo če smo že kupili.

clock-img

12.03.2010, 10:07

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

mišice pa sigurno dobiš, ko moraš tole vibrajočo mašino držat, kaj vem 20-30 minut v roki. Se prav vidi v reklami, kako jo ttežko držiuser posted image

Jz sem tut bolj za relaksacijo s Tonetom user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

12.03.2010, 10:10

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Jz sem tut bolj za relaksacijo s Tonetom user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


clock-img

13.05.2010, 16:51

clock-img

suminjam

pencil-img

30

Še morda katera na novo uporablja in je prišla do kakšnega posebnega razultata?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem