cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Redni ciklusi

clock-img

26.11.2006, 12:49

clock-img

GoYa

pencil-img

2388

Prvo M sem kljub polnemu dojenju dobila 7t po porodu. Trajala je 5 dni, tako kot ponavadi. Potem sem drugo dobila že po 20-ih dneh in je trajala samo 3 dni. Sedaj je ni že skoraj 40 dni. Ves čas imam občutek, kot da bo pravkrat prišla, pa je ni od nikoder. Glede na to, da še vedno polno dojm, pripisujem nerednost temu in smatram, da je to ok.

Kdaj so se vam M uredile in postale redne?

clock-img

26.11.2006, 13:52

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Točno 6 mesecev po porodu sem dobila M. Od takrat naprej so redne nekako med 24-30 dni- kot pred nosečnostjo. Še vedno dojim (mali je star 16m), M pa niso več tako močne kot nekoč...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

26.11.2006, 14:00

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Jaz sem prvo menstruacijo dobila 11 mesecv po porodu, od takrat so redne.

Mislim, da je tudi pri tebi vse ok, saj še vedno dojiš in se redni ciklus še ni vzpostavil.

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

26.11.2006, 14:15

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz sem prvo, tako kot ti, dobila sedmi teden po porodu in od takrat je ostala redna kljub dojenjuuser posted image . To kar se dogaja tebi pa je veliko bolj pogosto in običajno, kot to kar se je dogajalo meni. Tako da, vse O.K. in normalno.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

26.11.2006, 20:48

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Jaz sem prvo dobila 7 t po porodu, naslednjo pa čez 4 mesece, ko sva se nehali dojit... zdaj sta zaenkrat obe prišli redno... po  moje je res zaradi dojenja, vsaj pri meni je bilo isto...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

27.11.2006, 19:19

clock-img

dory

pencil-img

8852

pred porodom sem svoje telo dobro poznala in tocno sem vedla kdaj bom dobila M,..je bla natancna skoraj do ure...po porodu se mi zdi,da to ni vec moje telo...M so neredne...kdaj so ali jih sploh ni....je pa res,da mi je G po porodu ugotovila tezave s scitnico,tako,da bomo verjetno zaceli tudi z doloceno terapijo...sem pa 2,5leta po poroduuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem