cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Reakcije na rezultate

clock-img

29.02.2008, 13:41

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Kaj pravjo vaši doma na vaše nove postavce ?

Moj me je včeraj prijel za rit in mi rekel šunka. Pa sem se nardila užaljeno, češ a ne vidiš, da sem shujšala.
Pa pravi, pa maš res malo manjšo rituser posted image user posted image user posted image

Po mojem se boji, da bom nehalauser posted image user posted image user posted image user posted image  
Prej se ni upal niti oment, kako sem debela, zdaj ko pa hujšam mi pa vsak dan neki sikneuser posted image

Hecni so, a ne?

clock-img

29.02.2008, 14:10

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

moj je vesel in me podpira. nikoli prej mi ni govoril, lej kako si debela spravi se hujšat.

hujšam zaradi sebe.

in zdaj mi vedno ponavlja, da se mi že full vidi, ampak jaz se le nasmehnem in rečem:
še daleč je do cilja...ampak ne bom rekla da mi ne prijajo njegove besede

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

06.03.2008, 11:59

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Moj me sicer ves čas spodbuja. Sprašuje kaj lahko jem in česa ne. Sva imela pred mojim začetkom temelit pogovor o tem kaj si želim. vendar opažam, da sedaj, ko se je pričelo moje telo spreminjat postaja ljubosumen. Ko sem mu povedala, da sem šla v mesecu dni dol 7 kg mu ni bilo vseeno. Se mi zdi, da je imel občutek, da se spravljam še k eni neučinkoviti metodi zniževanja telesne teže. Sedaj se vidi, da to ni to in, da počasi odhaja iz našega stanovanja odhaja debeluška. Ko sem pričela še z rednim rekreiranju (tek in kolo) si je prišel gor, da sedaj gre zares.
Se bo že sprijaznil. Njemu je všeč moja obilna postava, meni ne.

clock-img

06.03.2008, 12:17

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Moj pa mi nikol ne reče da sem debela, stalno govori da sem mu taka všeč zato me kar jezi, ker če bi mi kdaj rekel bi mogoče dobila večjo motivacijo. user posted image

clock-img

06.03.2008, 12:26

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Moj pa mi nikol ne reče da sem debela, stalno govori da sem mu taka všeč zato me kar jezi, ker če bi mi kdaj rekel bi mogoče dobila večjo motivacijo.



saj moj tud ni kaj dost prej govoril, samo zdaj se mu pa vidi, da mu je všeč, ko me je manj.

Je pa tko, da razen ene prijateljice, ki vidi če shujšem 20dkg in moje branjevke na tržnici me ni še noben pohvaliluser posted image user posted image user posted image  Se tolažim, da sem dobro kile skrivala. Ker 8kg se pa mora videt, a ne? 

clock-img

06.03.2008, 15:17

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

meni je že več ljudi reklo, da se mi vidi, mislim pa, da, če bi si omislila malce manjšo garderobo, bi še več ljudi videlo moje rezultate, ampak ne vem če je smiselno na vsake tolko nove kavbojke kupuvat.....ampak najbrž bom morala, ker mi prejšnje na meni stojijo kot če bi na kol obesil vrečo (ne pravim da sem suha kot kol....to je le primerjava user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem