cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Reakcija na hrano

clock-img

04.06.2005, 17:03

clock-img

Bib

pencil-img

266

Mene pa zanima kako izgleda če je otrok alergičen na kakšno živilo?:zmeden2:

clock-img

04.06.2005, 17:46

clock-img

lucky 111

pencil-img

90

Baje, da lahko dobi izpuščaje ali drisko. Tako je meni rekla patronažna.
Mi smo pri uvajanju goste hrane, pa vsako sadje ali zelenjavo poskušamo po tri dni, ravno zaradi možnosti alergije in zaenkrat še ni bilo problemov.


lp

clock-img

04.06.2005, 17:53

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Bib, poglej še na forum Alergija, mogoče si boš lahko kaj pomagala-jaz na žalost (ali na mojo srečo:zmeden:) ne vem.:(

clock-img

04.06.2005, 23:01

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Na gluten alergija se menda kaže kot trd in napet trebušček, trda stolica, neješčnost, ne pridobiva na teži...

Na kislino oz. sok v pomarančah imajo nekateri rdečo in vneto rito. Močno rdečo!

Sicer pa se najbrž alergije kažejo kot kakšni izpuščaji na koži, mozoljčki, ki ne zginejo oz. rastejo in se širijo...
:zmeden2:

clock-img

05.06.2005, 13:16

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Haj!

Moj pa po pomaranči oz. po pomarančnem soku ni mel nič rdečo ritko, ampak je bil čist pikast (ni on pil soka, ampak jest - sem pozabila da ne bi smela).

LP Tina :rozica:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem