cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Razvojno igralna skupina v MB

clock-img

14.05.2009, 23:17

clock-img

orka2000

pencil-img

4

Zdravo,

v MB se je ta ponedeljek začela razvojno igralna skupina za dojenčke in starše. Bila sem s svojim sončkom Anejem, ki je star 4 mesece in bilo je super!!!!!!
Bila pa sva žal sama in zato je nadaljevanje te skupine na majavih tleh. Če mogoče koga zanima, je tu link, kjer je vse podrobno napisano:

http://www.storklja.si/t3/t3/t3/index.php?id=1225

Upam, da bo koga zanimalouser posted image in da se vidimo.

Lepo pozdravljeni!

clock-img

15.05.2009, 10:11

clock-img

rj1808

pencil-img

98

Meni se zdi super,ampak je moj user posted image star šele 2 meseca..pridem pa vsaj na eno srečanje..Poznam pa par mamic ki imajo malo starejše dojenčke in jih bo mogoče zanimalo..Hvala!user posted image
Aja,kje pa je to??user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rj1808 -- 15.5.2009 10:18:22 >


_____________________________

Carpe diem!

clock-img

15.05.2009, 21:52

clock-img

orka2000

pencil-img

4

V prostorih društva Štorklje, v Košakih, v tamkajšnjem kulturnem domu, najlažje je poklicat na društvo (številko se da najt na isti strani, ki sem jo prej objavila) in ti točno razložijo - tako sem jaz naredila.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem