cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Razprta rana po CR

clock-img

18.10.2009, 09:16

clock-img

ulla84

pencil-img

1

Pozdravljene!

Zanima me, ali je katera imela podobno izkušnjo....

Pred petimi tedni sem imela opravljen carski rez. Po osmih dneh mi je patronažna sestra odstranila šive in opazila, da se je na sredini rana razprla. Namestila mi je "steri stripe", iz katerih se je vseskozi malo "cedilo". Ker ni bilo nobene spremembe, sem jih po treh tednih odstranila. Videla sem, da je spodnji rob rane zaceljen, zgornji pa je močno rdeč in če ga obrišem z zložencem in fiziološko raztopino, je opazna sled krvi. Po enem tednu je stanje še vedno enako, saj trebuh vseskozi visi čez ta rob. Se bo rana sama zacelila in je pač potreben daljši čas ali je potreben kakšen drug poseg.
Rana me ne boli, okolica ni pordela, povišane temperature nisem imela.

Hvala in LP!



clock-img

18.10.2009, 09:25

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Kok velika pa je ta rana? vrjetno gre samo za povšinsko ane? Če na mestu ni rdeče, trdo in nimaš vročine ni panike..2x na dan se stuširaj po rezu, pa pokrij z gazico...če se iz rane še izteka gnojno 2x na dan fiziološki obkladki, pa lahko tudi led lokalno...


< Sporočilo je popravil eva1 -- 18.10.2009 9:27:33 >

clock-img

18.10.2009, 14:15

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ne vem, jaz bi šla v P se pokazat. 

clock-img

18.10.2009, 14:17

clock-img

KatMat

pencil-img

9286


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne vem, jaz bi šla v P se pokazat. 

se podpisem

clock-img

18.10.2009, 15:47

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne vem, jaz bi šla v P se pokazat. 



Jaz tudi. Definitivno.

clock-img

18.10.2009, 16:03

clock-img

brigita23

pencil-img

2892

sem istega mnenja kot že predhodnice. Pojdi se pokazat. Vem da maš že poln kufer zdravnikov in bolnice in bolečin, itd. Sam v tvoje dobro pojdi k svojmu osebnemu zdravniku in mu pokaži rano pa ti bo najbolje svetoval. Sam da ne pride do kakega vnetja a veš. Držim da kmalu urediš zadevo. Sem imela tudi sama CR sam je rana hitro zacelila.

LP Brigita

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem