cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Razlika med...

clock-img

17.06.2005, 15:56

clock-img

Anonimen

Hipp pre in hipp 1?
Včeraj je jih :love: gledal in rekel da sta oba od rojstva dalje,katero je torej boljse in zakaj?:zmeden2:
Sicer mali:duda: zenakrat uziva samo moje mleko,informativno me zanima:)

clock-img

17.06.2005, 16:01

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Hipp pre je lažje prebavljiv kot Hipp1 in ga uporabljajo običajno mamice ki imajo prezgodaj rojene otročke ali pa mamice katerih otroci so bolj občutljivi.
Jaz sem sicer rodila samo dva tedna prej, vendar je želodček mojega pikca bolj občutljiv in sem zato šla z Aptamil 1 na Bebo pre (lahko bi šla tudi na Aptamil pre - vendar je mojga pikca po aptamilu full črvičilo).

LP Tina

p.s.:Je vseeno katerega vzameš.

clock-img

17.06.2005, 17:47

clock-img

dory

pencil-img

8852

Midva sva mela najprej aptamil pre...ker je bil nedonosen in se daje otrokom do kilaze 3,5kg...

clock-img

17.06.2005, 17:47

clock-img

dory

pencil-img

8852

Aja pol sva bla na hippu,tistem iz mullerja brez tezav...lahko samo pohvalim :)

clock-img

17.06.2005, 21:23

clock-img

SISI25

pencil-img

729

Moja dva sta imela oba pod 3 kg. Ampak so jima že v bolnici dajali Aptamil 1 in ne pre, tako da sem jaz z njim tudi nadaljevala. Sta ga pa dobro prenašala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem