cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Razlika: Aptamil in Milumil

clock-img

05.06.2008, 17:13

clock-img

Soncnica Sandra ***

pencil-img

8688

Zdravo!
 
Mi lahko katera prosim pove kakšna je razlika med Aptamilom in Milumilom? Baje da je Milumil bolj hranljiv? Ali to potem tudi pomeni, da otrok pridobiva več na teži, ali samo, da je dalj časa sit?
Ima katera izkušnje kako je s tem?
 
Hvala!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

clock-img

05.06.2008, 17:33

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Lahko tudi bolj pridobiva na teži, ali pa je dalj sit, odvisno kako pogosto je lačen. Če otrok normalno pridobiva na teži ni potreben, mogoče samo pred spanjem, če pa premalo pridobiva, pa ga priporočajo. 

clock-img

06.06.2008, 08:25

clock-img

Neni13

pencil-img

391

Naš je bil prvo na Novolacu in je bil skoz lačen, pa polival..
Nato smo prešaltali na Milumil in je bilo boljše. Jedel je na 2 - 3 ure. Kasneje 3. Pač odvisno koliko na enkrat poje. Je pa MIlumil bolj nasiten kot Novolac.Redi pa po moje ne bolj.Mi smo normalno pridobivali na teži.
Žal ti točno na vprašanje ne morem odgovoriti, ker Aptamila ne poznam.

clock-img

06.06.2008, 08:36

clock-img

NinKa

pencil-img

946

Jaz sem se odločila, da bom za user posted image  kupovala Aptamil, po primerjavi tabel Aptamila in Milumila se mi je zdel boljši Aptamil. Kako bo user posted image  reagiral nanj ne vem, bom videla.

Izkušenj pa tut nimam, ker sem pri prvem kupovala Pikomil, ki ga sedaj ni večuser posted image user posted image . In nikoli nismo imeli problemov z njim.

clock-img

06.06.2008, 11:52

clock-img

lina10

pencil-img

288

Za aptamil za nekatere dojenčke velja da zapira pri moji je bilo tako pa tudi manj je pridobivala na teži in krči so jo dajal ko pa smo prešaltal na milumil se je postopoma vse uredilo od prebave in zvijanja naprej in tudi na teži je več pridobila.

clock-img

06.06.2008, 19:11

clock-img

KRTR

pencil-img

134

to da z aptamilom, pridobiva majn na teži se ne  srtrinjam, zato ker imam že drugega otroka hranjenega z aptamilom, pa sta še celo pridobila na teži preveč. sedaj se je moj 1 mesec star sin zredil skoraj za 2 kg zrastel pa 7 cm! 


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem