cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Razgibavanje/vaje za stegna in ta zadnjo :-)

clock-img

23.06.2006, 07:50

clock-img

Monika79

pencil-img

741

halo punceuser posted image


Ker sem sedaj komaj dobila malo energije user posted image user posted image  ker sem skoraj prve štiri mesece prespala user posted image user posted image  bi pač trebalo malo se razgibati user posted image  ( user posted image  17 t in 6 dni)
Pa me predvsem zanima kakih vaj se naj poslužujem za razgibavanje oziroma katerih vaj za stegna in za ta zadnjo, ker se mi zdi, da vsi kg grejo samo tja user posted image user posted image  pa bi se rada malo v formo spravila user posted image user posted image  ker sem čisto brez kondicije in sem tako zadihana, ko grem po stopnicah user posted image

kaj mi lahko svetujeteuser posted image  vem, da se ene punce full ukvarjate z telovadbo in razgibavanjem user posted image zato se obračam na vas user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



lp Moni user posted image  

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

clock-img

23.06.2006, 11:40

clock-img

alenkat

pencil-img

42

zdravo, meni zelo pomaga hitra hoja in orbitrek, kolikor imam dovolj energije. Sem nameč šele v 6t in sem ful utrujena.

clock-img

05.07.2006, 11:21

clock-img

adriana_m

pencil-img

282

juhej,

Jaz delam jogo. zjutraj. me nafila z energijo. Kolo mi tudi sede, samo moram počasi goniti.
Pa tek tudi ni slab, če še nisi začela biti bolj zadihana.
od športov v prvem tromesečju lahko delaš skoraj vse. če te začne kaj bolei pa takoj prenehaš. recimo meni dva položaja pri jogi ne odgovarjata. ali pa če naredim kakšen čuden gib me v jajčnikih včasih uščipne, to je verjetno kakšna mišica notri.
Drugače pa samo čimveč na svežem zraku, sprehodki in tako naprej.

Bye, bye

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem