cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Rastlinska smetana

clock-img

15.09.2005, 21:09

clock-img

mkerec

pencil-img

11

ALi ima katera izkusnje, ce se lahko uporavi rastlinska smetana, ce ima otrok alergijo na mleko? Pozna kdo kakrsnokoli nadomestilo za stepeno sladko smetano?

clock-img

15.09.2005, 21:16

clock-img

Anonimen

Imam doma rastlinsko smetano in sem šla gledat, kaj gor piše. Evo, sestavine: voda, rastlinska maščoba, sladkor, mlečni proteini (to je najbrž to, česar ne bi smelo biti), sol, stabilizatorji in emulgatorji ter umetno barvilo - ogromno enih E-jev, ne vem, če ima smisel, da jih naštevam.

clock-img

15.09.2005, 21:19

clock-img

Anonimen

Vse take smetane, imam tudi tiste v dozah, imajo mlečne beljakovine. Kaj pa če stepeš beljak in daš vanj sladkor v prahu? Če je to samo za okras, bi bilo najbrž v redu. Razen če ni tudi na jajca alergičen.

clock-img

15.09.2005, 23:16

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

Hulala rastlinska smetana nima mlečnih proteinov.

Mogoče obstaja smetana iz soje?

clock-img

15.09.2005, 23:19

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

Aja, Žiga ima/nima alergije na mleko (kdo bi vedel, zdravniki že ne), poizkusila sem mu dati rastlinsko smetano, reakcije ni bilo, maral je pa ni preveč. Tako, da sem to opustila, itak je dovolj druge hrane.

clock-img

16.09.2005, 07:20

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Žal te smetane niso primerne,nadomestki iz soje,ki pa so dovoljeni pri alergiji na mleko se pa ne dajo stepat,tako da moramo potrpet da alergija na mleko izzveni.

clock-img

18.09.2005, 18:47

clock-img

tjasa10

pencil-img

68

V rastlinskih smetanah so mlečni dodatki.
Jaz uporabljam sojino smetano, vendar se neda stepsti,
za kuhanje je pa dobra.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem