cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Rakitna - za astmatike, plučne bolnike, prehlade, alergije,...

clock-img

15.11.2004, 20:55

clock-img

dojenček

pencil-img

79

Sem mamica 8 mesečnega dojenčka, ki ima alergijo, zato me to zdravilišče zelo zanima. Ali mi lahko tisti, ki ste že bili tam kot samoplačniki poveste, koliko stane to zdravilišče za en dan s hrano?

Nika - mi lahko prosim poveš ali ti v tem zdravilišču alergijo odpravijo ali samo opočasnijo? Kakšno je sploh zdravljenje tam? Nate sem se obrnila, zato ker si napisala, da si že bila tam in da boš še odšla. Po tem sklepam, da mora to zdravilišče biti zelo dobro.
Hvala za odgovore!

clock-img

17.11.2004, 15:47

clock-img

tana 1

pencil-img

103

lahko ti pomagam številko zdravnice dr.Weibl, ki dela v tem zdravilišču.Je super zdravnica in jo kar pokliči in jo vprašaj za nasvet. Tel.št 01/365-98-03.
Za ceno hane in prenočišča pa žal nimam številke. poglej imenik.
pa dobr opravte:sloncek:

clock-img

24.11.2004, 15:25

clock-img

tana 1

pencil-img

103

sory ker tolk časa čakaš na odgovor.
Mislim, da je pomlad in poletje najboljše, sicer pa vprašaj dr.Weiblovo, ona ti bo najbolj svetovala. Mogoče vprašaj še svojega zdravnika, ker vem da tud zavarovalnica nekaj plača.
Sicer pa upam, da si jo med tem časom že poklicala in ti je ona kaj več povedala.
uživajta :kuza:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem