cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Raje vitke kot pametne?

clock-img

13.01.2006, 06:13

clock-img

Anonimen

clock-img

13.01.2006, 06:17

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jah, tak je zdajšen svet....vsi bi morali trlice bit.
Jaz sem sicer na dieti, toda taka trlica pa upam, da nikoli ne bom. In nisem niti pod razno fouš manekenkam. Nikakor mi trlice niso všeč....nekaj , hudiča, pa tud mora za prijet ostat.

Obremenjevanje s težo je pa nekaj čist običajnega postalo. Saj koker imaš mal več kil, te vsi gledajo kot marsovca, kot fuul nekaj groznega in pomilovanja in zanilčevanja vrednega.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

13.01.2006, 10:24

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Raje pamet. S pametjo pa bom itak shujšala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Potem pa bom, imela oboje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2006, 10:40

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

jaz nisem ne eno in ne drugo pa se imam prav super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

13.01.2006, 10:58

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Jaz se bom vseeno raje odločila za vitkost. Jo hitreje dosežem kot dobro pamet...če ni od boga dano...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

13.01.2006, 11:13

clock-img

rikica

pencil-img

294

Se strinjam z lelaval user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2006, 13:37

clock-img

Anonimen

Jaz bi bila pa zdaj za spremembo še malo vitka user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem