cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

REDUCTIL

clock-img

19.05.2006, 22:29

clock-img

Anonimen

A pozna kdo te tablete? Dobijo se samo na recept (beli), zanima pa me, če ima že kdo izkušnje z njimi?

clock-img

20.05.2006, 06:38

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Meni niso pomagale, bratrancu od mojega fanta pa zelo. So pa zelo drage, mislim da pride ca. 15000 škatla (za en mesec)

clock-img

20.05.2006, 07:09

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

In za kaj so dobre?

clock-img

20.05.2006, 09:41

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ko sem jst zdravnici omenila, da bi shujšala, mi je omenila tudi te tablete. No najprej je pa rekla da naj si malo preberem o glikemičnem indeksu. No in sm. Našla sem knjigo Jem torej hujšam in začela po njej hujšat. Na tablete nisme niti pomislila več. Nisem ap vedela, da so tako drage. Potem bi obubožala, ker je rekla da jih je treba jemat kar precej časa, da je učinek.

Tjaga tablet so za hujšat. Preko zdravnika.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

20.05.2006, 09:50

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea


Tjaga tablet so za hujšat. Preko zdravnika.



Aha, hvala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem