cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prvi zobki

clock-img

22.09.2010, 12:36

clock-img

sonček88

pencil-img

151

Zdravo punce. Matija je star 4 mesece in 2 dni. In prej 2 tedni, se mi je začel zbujati ponoči v joku in ga ne potolaži ne mleko ne čaj ne duda...Slini pa se že kake 3 tedne in tudi rokice in tiste igrače za dlesni tlači v usta...
Krči so šli mimo...niti lačen ni..tko da po moje bi mogli biti zobki problem...no nisem več pametna:////
Zanima me če morda katera od vas, je imela podobne izkušnje in če pozna kak dober gel za dlesni...




_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

clock-img

22.09.2010, 12:43

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Počel je isto, PA niso bili zobki, pač obdobje, nimam pojma kaj. Greš v lekarno pa kupiš gel, vsa umetnost. Nekaterim otrokom paše calgel, drugim kaj drugega. Probaj, če bo kaj bolje, nam ni pomagal. Ko so bili zobki, se je videlo na dlesnih in takrat sem mu dala pred spanjem calpol, in takrat je mirno spal, dokler ni calpol popustil. Slina in rokice niso nujno znak zobkov. Naš se je slinit začel v potokih od 2 meseca, prvi zobek je ven prišel pri 8 mesecih. Preoblačila sme ga po 8x na dan ali pa je imel cele dneve zavezane slinčke. Ko je puzal, pa je prav potoke in jezerčka za sabo puščaluser posted image . Še zdaj pri 22 se slini ko polž vsak dan, četudi ni še  noben zob v zadnjih 5 mesecih ven prišel. 

clock-img

22.09.2010, 12:44

clock-img

koala

pencil-img

5539

Moj se je tako obnašal od 3 meseca, pa smo prva zobka dočakali šele pri 6 mesecih.

Za masažo dlesni pa je mojemu najbolj pomagal Dentinox iz Mullerja.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

22.09.2010, 12:50

clock-img

sonček88

pencil-img

151

koala   kaj se je tudi tko zbujal ponoči in jok in stok???
ker do 2 tedna nazaj mi je spal celo noč in zdej pa se tko zbuja...mogoče je res obdobje..samo ker sem prvič mamica, nisem izkušena:)pa raje prašam:P


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

clock-img

22.09.2010, 14:18

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

sonček, če pogledaš pod majčice, boš videla, da se nas več ukvarja z isto zgodbo user posted image . Moja zadnja "teorija" je, da bi se on malo obrnil pa se še ne more in se jezi. Pod razlogi imam pa sicer še (opcije):
lačen
zobki
zebe
vroče
moti ga kovter
se mu kaj sanja
ga kaj šravfa

Jah,... kdo bi vedel.... Takle mamo!

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 22.9.2010 14:19:26 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

22.09.2010, 14:34

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

ma zbujajo se ne vem zakaj.. naš kriči kje je moja muca maca in ko jo poiščem in mu jo dam zaspi naprej, pa tudi luna se bliža....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem