cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prvi seks

clock-img

06.09.2008, 18:24

clock-img

pikica_30

pencil-img

486

Kdaj ste prvič seksale po porodu in ali ste uporabile kakšen lubrikant? Če ja, katerega? Kakšne so vaše izkušnje glede user posted image : isto kot prej, bolj boleče, manj boleče, ožje, širše, drugačen filing?

Pri nas smo imeli ene komplikacije in zato še kar nismo...

clock-img

07.09.2008, 18:10

clock-img

lindy

pencil-img

937

Midva sva 6 tednov po porodu, ko sem imela prvi pregled pri ginekologu, uporabljala nisva nobenega lubrikanta in je šlo superuser posted image , pa sem se full bala, ker sem bla šivana uzunaj in notri, samo malo me je peklo in čist nič drugega, moj pa je rekel da ni razlike pred in po porodu, tko da mislim da imam srečo, ker nekatere punce pa res full boli in imajo še dalj časa težave!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

clock-img

07.09.2008, 18:55

clock-img

barika

pencil-img

6448

Takoj po končani čiščiuser posted image , pa tudi ni bilo panikeuser posted image , sem bila pa kr fajn notranje zašita.

clock-img

07.09.2008, 19:47

clock-img

Lanchy

pencil-img

446

Sem ze nekje napisala, ampak vseeno...Sem skorsj 8m po porodu, odnosi so se vedno ful boleci, prvi je bil pa kot da bi me nekdo rezal z nozem. Pa imava kar dolgo predigro, pa nezen sex, pa uprabljava lubrikant, pa je meni vse skupaj ubitacno bolece...Se kar izmikam seksu zaradi tega in komaj cakam, da bo kot je bilo nekoc....Upam, da niso pricakovanja utopicnauser posted image

clock-img

07.09.2008, 22:06

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

6t po porodu, brez podmazovanja.... na začetku malce bolelo tako, da se mi je zdelo, da je res prvič :=))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

07.09.2008, 22:13

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Lanchy, mene je po 1.porodu bolelo vsaj 6 mesecev vsakič (sicer le prvih par minut, potem se je nekako izboljšalo), pa sem imela le 1 notranji šivček. Potem je pa kar naenkrat nehalo bolet.
Drugič (brez šivov) me ni bolelo pa nič od prvega s.e.k.s.a naprej.
Sem pa že brala tule, da se je enim puncam zgodilo, da so jim 'preveč zašili'user posted image in jih je bolelo in so šle k G, da je rešil zadevo.

Aja, na osnovno vprašanje pa: obakrat ene 4-5 tednov po porodu, brez dodatkov.

clock-img

07.09.2008, 22:53

clock-img

Pia77

pencil-img

612

8 tednov po porodu (po gin. pregledu).
Vse je bilo suho, ozko in zato malo boleče - uporabila sva tole in je bilo boljše.
(poleg posledic raztrganin in šivov dela težave tudi pomanjkanje hormonov zaradi dojenja...)

clock-img

08.09.2008, 08:16

clock-img

misar

pencil-img

1892

nisem bila šivana, prvič sva pa cca 8 tednov po porodu, ob koncu čišče. nič ni bolelo, nobenih lubrikantov nisva potrebovala user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

clock-img

08.09.2008, 09:47

clock-img

julči

pencil-img

340

No midva pa sva počakala malo dalj časa... 3,5 meseca, u bistvu res kar dolgo, me je pa bilo kar strah kako bo, ker sem bila tud notranje in zunanje šivana. Ampak je bilo vse ok, v začetku bolelo, bolj peklo, ko sem se pa čisto sprostila je bilo ok, Moj pravi, da ni razlike.

clock-img

21.09.2008, 09:41

clock-img

bati

pencil-img

177

 Jaz sem prvič imela spolne odnose po pregledu ginekologa, sej bi že prej ampak sva počakala da me ginekolog pregleda in da se vidi kakšno je stanje po porodu.

Seks po porodu mi je bil res super,malo je bolelo ampak ne res hudo....partner je bil zelo nežen.

Bilo me je strah ker sem dostikrat slišala zgodbice da se seks spremeni na slabše da je vagina tok razširjena da ga ne čutiš itd....spraševala sem se ali bo pri nama tudi tako.

Vendar tega ni bilo. Uživam še bolj in orgazmi so tudi tu, vendar nisem tako prvič doživela orgazma. Mogoče pol ko je bil že 3 seks po porodu. Zdaj je vse ok.

Mal mi je blo nerodno ker tudi moje telo ni več tako kot pred porodom.....ampak se trudim zgubiti kg....tko da najbolj pomagajo odkriti pogovori z partnerjem, da se mu pove če imaš kake pomisleke, strahove itd....


clock-img

21.09.2008, 15:25

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: Pia77

8 tednov po porodu (po gin. pregledu).
Vse je bilo suho, ozko in zato malo boleče - uporabila sva tole in je bilo boljše.
(poleg posledic raztrganin in šivov dela težave tudi pomanjkanje hormonov zaradi dojenja...)



Se mi je zdelo, da bo nekaj na hormonih.... Jaz se včasih kar ne morem vživeti. Zgleda pa zaniiva tale stvarca, ki sta jo uporabila. A priporočaš nakup?

clock-img

23.09.2008, 01:32

clock-img

pikica_30

pencil-img

486

No, evo!!! Prebila mejo in prvič user posted image  po porodu! Sicer 3,5 meseca po porodu, ampak kot sem rekla, je bilo še nekaj komplikacij! Bila sem fejst šivana zunaj in znotraj, pa še po 1,5 mesecu sem spet začela krvaveti, odkrili so neke ostanke posteljice in plodove ovoje, vendar na srečo ni bilo treba na čiščenje maternice, ker je šlo samo od sebe ven. V glavnem seks je bil user posted image , čeprav sem se fuuul bala. Nisva uporabila nobenega lubrikanta in me je celo manj bolelo kot kdaj pred porodom, ko nisem bila sproščena. Mož pravi, da ni razlike, meni pa se tudi ne zdi - razen na boljše! Je pa bilo po koncu user posted image  na rjuhi majhen madež svetlo roza. Pa kakšna 2 dneva kasneje, ko sem prvič po porodu opravljala večjo fizično aktivnost (šla tečt) sem na dnevnem vložku tudi opazila majhen svetlo roza madež. Ampak to sta bili edini priložnosti, da sem to opazila. Sedaj je vse normalno. Upam, da ni panike, kaj pravite?

< Sporočilo je popravil pikica_30 -- 23.9.2008 1:33:21 >

clock-img

23.09.2008, 10:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem