cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prstani iz kirurškega jekla

clock-img

29.09.2011, 20:05

clock-img

valerija77

pencil-img

985

Pozdravljene

Gledala sem jih že na spletu in so nama ful všeč. Me pa zanima, če se jih da kje videt in kupit, ne samo preko spleta.
Hvala za pomoč. user posted image

clock-img

29.09.2011, 20:13

clock-img

enkratna

pencil-img

821

Jaz poznam trgovino v Ljubljani, je v hali A.

clock-img

29.09.2011, 20:16

clock-img

valerija77

pencil-img

985

o, hvala user posted image gremo v soboto v lj, pa se bomo šli malo razgledat user posted image

clock-img

05.10.2011, 13:38

clock-img

kaja98

pencil-img

2

In?

clock-img

22.10.2011, 12:19

clock-img

bugimajstr

pencil-img

131

joj..u lj je tema..v nm zravn totalčka je rgovinca dunau al kako že..tam sva midva kupla jeklene prstane..vrhunsko...ne spremenijo se in nemogoče uničit če si fizikalc..:)

clock-img

22.10.2011, 15:52

clock-img

čupa

pencil-img

124

tudi v MB je v Evroparku. Smajih šla gledat, pa pride resss lepi prstan, debelejši, z "zlato" črticop o sredini prstana 40 evrov. mislim da si boma jih kupla za porokouser posted image user posted image

clock-img

27.10.2011, 21:05

clock-img

valerija77

pencil-img

985

sva jih kupila v Lj user posted image user posted image sva pa teče izbrala..   user posted image
upam da sm prav prlepla slikco user posted image
zdej sam še neki za oblečt najdem. Mi zna katera svetovat? rada bi čist klasiko za občinsko pa ne vem kaj bi mela..user posted image

clock-img

28.10.2011, 15:45

clock-img

dreamz

pencil-img

510

Valerija77, nevem kaj misliš kot klasično, ma meni je všeč to iz Zare za tako easy občinsko poroko:
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/si/en/zara-W2011/122017/388398/FLORAL%2BDRESS in iz Mango
http://shop.mango.com/SI/p/mango/clothing/dresses/detail-draped-dress/?id=53439162_ND

Če ne, pa kak kostim.

clock-img

28.10.2011, 15:51

clock-img

dreamz

pencil-img

510

clock-img

12.01.2012, 14:32

clock-img

ilanaaa10

pencil-img

112

čupa kje v europarku prodajajo prstane iz kirurškega jekla? mi2 bi jih tud kupila za poroko pa bi jih rada vidla v živo kak zgledajo. al se vidi da je kr neka kovina al ne? kr preko interneta so eni fuuul lepi in se res svetijo kot srebro user posted image

_____________________________

moja pikica vedno boš v mojem srčku!!!

clock-img

28.02.2012, 19:31

clock-img

*soncek*

pencil-img

93

Mene pa zanima, če je v Ljubljani v BTC-ju trgovina Empire edina trgovina, kjer se da kupiti prstane iz kirurškega jekla? Kam greva lahko še pogledat?

clock-img

29.02.2012, 14:10

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

no, to pa tud mene zanima. sem se zelo ogrela za te prstane iz jekla oz. titana in bi res rada vidla, kak stvar zgleda v živo (vseeno, kateri kraj, se bomo že tja zapeljaliuser posted image ).

< Sporočilo je popravil butt3rfly -- 29.2.2012 14:22:31 >

clock-img

29.02.2012, 14:24

clock-img

Aprilcek2012

pencil-img

57

Midva imava prstane iz tungstena in so nama zelo všeč user posted image Je pa res, da so težji kot iz zlata in se moraš navadit.
Meni je ful žal, da ga zdej ne morem nositi, ker imam otečene roke, sem ga nosila 1 teden in se že fuuuul navadla nanga, komaj čakam, da rodim, da ga bom spet lahko nosila user posted image
Vzela sva pa točno ta model, s carino/davkom naju je prišel 40€/kom.

http://www.tungstenjewellry.com/products/Tungsten-Ring-brushed-%26-polished-shiny-.html

Tako je pa izgledal na moji roki, ko sem ga lahko še nosila user posted image
http://shrani.si/f/c/Gm/3ycOcPXb/p1020109-large.jpg

clock-img

29.02.2012, 15:23

clock-img

skrvavca

pencil-img

34

Klarita super lepa user posted image
ali mi lahko poveš:
- sta za 60 eur obaa prstana?
-kakko določiš velikost?

hvala

clock-img

01.03.2012, 13:16

clock-img

sirček

pencil-img

67

Mi2 sva nedolgo nazaj po pošti dobila katalog zlatarne iz NM. Notri so prstani iz jekla, titana, kombinacije obojega + kombinacije z zlatom, keramiko; potem so še srebrni. Res so lepi in poceni v primerjavi z zlatimi.

Mene je pri Empire motilo to, da prstanov ne gravirajo; tukaj v NM pa jih.

V živo pa žal teh prstanov še nisem videla. Upam, da bo kaj na poročnem sejmu v Celju, drugače se bova pa enkrat zapeljala v NM.

clock-img

01.03.2012, 16:27

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647


IZVIRNO SPOROČILO: sirček

Mi2 sva nedolgo nazaj po pošti dobila katalog zlatarne iz NM. Notri so prstani iz jekla, titana, kombinacije obojega + kombinacije z zlatom, keramiko; potem so še srebrni. Res so lepi in poceni v primerjavi z zlatimi.

Mene je pri Empire motilo to, da prstanov ne gravirajo; tukaj v NM pa jih.

V živo pa žal teh prstanov še nisem videla. Upam, da bo kaj na poročnem sejmu v Celju, drugače se bova pa enkrat zapeljala v NM.



za katero zlatarno pa gre to?

clock-img

02.03.2012, 09:07

clock-img

sirček

pencil-img

67


IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: sirček

Mi2 sva nedolgo nazaj po pošti dobila katalog zlatarne iz NM. Notri so prstani iz jekla, titana, kombinacije obojega + kombinacije z zlatom, keramiko; potem so še srebrni. Res so lepi in poceni v primerjavi z zlatimi.

Mene je pri Empire motilo to, da prstanov ne gravirajo; tukaj v NM pa jih.

V živo pa žal teh prstanov še nisem videla. Upam, da bo kaj na poročnem sejmu v Celju, drugače se bova pa enkrat zapeljala v NM.



za katero zlatarno pa gre to?




Zlatarna Karat. Spletna stran ne dela, dela pa od Aure, ki je očitnoo tudi njihova. Nekaj prstanov je na internetu v rubriki Poročni prstani. Npr. titan: http://www.porocni-prstani.biz/kategorija/prstani-titan

clock-img

13.02.2014, 11:17

clock-img

RingaMaja

pencil-img

2

Živjo,

zlatarna Karat ima novo stran, ki sedaj dela in si lahko ogledate vse prstane user posted image

http://www.porocni-prstani.biz/porocni-prstani/jeklo

Lep pozdrav :)

clock-img

09.05.2014, 15:45

clock-img

cepetavka

pencil-img

36

Zelo so mi zanimivi prstani iz titana, vendar sem opazila da imajo vse zlatarne (ki jh pač imajo) iste modele! A imajo kje večjo izbiro? Mogoče katera ve, če se jih da naročiti po lastnem okusu in želji??

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem