cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prsne blazinice, ki se ne vidijo čez majico

clock-img

18.09.2007, 14:00

clock-img

tonja

pencil-img

1112

Uporabljam prsne blazinice in ne morem obleči oprijetih majčk, ker se prav čez vidi, da so gor.
Ali obstajajo kakšne blazinice, ki mi bodo to omogočile???

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 26.9.2007 18:52:49 >

clock-img

18.09.2007, 14:15

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

ne

clock-img

18.09.2007, 14:16

clock-img

Anonimen

Pa kaj se pa sekiraš, če se vidi? Jaz sem tudi nosila bele majčke poleti, pa me prav malo briga, če se je ven videlo. Sicer pa nobenmu ni treba, da te v joške gleda, a ne? user posted image

clock-img

18.09.2007, 14:24

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Ja, smo na istem user posted image , pa saj se bodo kmalu začele debelejše majice, pa ne bo tako opazno. Moti pa tudi mene.

clock-img

18.09.2007, 16:02

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

kadar grem kam ven, si pač nadanem modrček, ki je podložen oz. je debelejši in tako se blazinice ne vidijo. Doma se naj pa kar vidijo, če hočejouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

18.09.2007, 17:10

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Jaz jih uporabljam od Chicco-ta pa se mi zdi, da zaradi svoje velikosti niso tako opazneuser posted image  No ali pa se ne sekiram zaradi takih zadevuser posted image

clock-img

18.09.2007, 18:05

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ja, meni so se tud vidle, pa se nisem kej dost sekirala. user posted image  Sej če te ljudje vidijo z malim user posted image  si lahko mislijo, da dojiš. Je pa res, da nisem pogosto nosila oprijetih majic oz. ker je bila zima, se ni videlo.

clock-img

18.09.2007, 20:25

clock-img

visnjaaa

pencil-img

781

Jaz sem jih imela od Fixis pa niso bile opazne.

lp

clock-img

19.09.2007, 10:11

clock-img

simona76

pencil-img

255

Se vidijo, tud če imam debelejši modrc user posted image . Čez zimo bo boljše!

clock-img

19.09.2007, 15:41

clock-img

Anonimen

jaz sem sprobala vse blazinice.

Chikotove se najbolj vidijo ven, ker so take, ki se ful pregibajo, so pa glede vpijanja najboljše. Ostale pa manj vpijajo, so manjše, mehkejše in tudi manj vidne, vendar še vedno vidne.

Jaz sem problem rešila z modrcem za dojenje od NEckermana. pod njega lahko daš katerokoli blazinico in se ne vidi ničesar ven. en tak bel, čipkast podložen je.

clock-img

19.09.2007, 16:07

clock-img

tonja

pencil-img

1112

hvala paštetka user posted image  imam še malo upanja, da bom nosila oprijete majce, pol bo pa itak zima (že malo diši po njej)

clock-img

19.09.2007, 20:39

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

Jaz jih uporabljam od Chicco-ta pa se mi zdi, da zaradi svoje velikosti niso tako opazneuser posted image   



Enako. Verjetno zato, ker so res velike in tanke, pa se skoraj ne vidijo.

clock-img

22.09.2007, 12:01

clock-img

muck

pencil-img

121

Jaz uporabljam Mullerjeve blazinice in se nič ne vidijo, pa še ful vpojne in nepremočljive so, pa poceni tudi. Malenkost je pa tudi odvisno od modrčka, ki ga nosiš. 

clock-img

25.09.2007, 14:05

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

Uporabljam Tosamine pa se nič ne vidi.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

clock-img

26.09.2007, 09:36

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

tosamine? meni so take kot jih ne bi imela- vse mi gre skozi

clock-img

26.09.2007, 12:40

clock-img

solatja

pencil-img

952

jaz sem pa imela idealno varianto: prsno blazinico sem nalepla na podložek za v modrc (sem jih kupila za v maturantsko obleko, kjer sem bila brez modrca). tak črn je in se po mojem dobi v vsaki trgovini s šiviljskimi zadevami. tako nisem imela nobenih težav, tudi če je blazinica premočila. sicer še poveča že tako ogromen dekolte, ampak je vsaj gladko in bradavice se tudi ne vidijo ven. user posted image user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

clock-img

26.09.2007, 13:28

clock-img

Anonimen

Tonja a se spomniš na naši strani, ko sva s Sisy, pisale, da sva naročile enake modrce? To je ta. Ker je podložen in gre blazinica spodaj not. In četudi ti premoči blazinica je tista podloga debela, da nič ne pride skoz na majčko.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 26.9.2007 18:54:11 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem