cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prosim za napotke

clock-img

19.08.2006, 02:17

clock-img

ijelen

pencil-img

5

Pozdravljene,
tudi jaz sem ena od tistih, ki se ji je "nabralo kar preveč dobrega" okoli bokov in še kje... user posted image
Običajno sem se lotila diete v stilu "manj žri", pa mi zadnje čase kar ne uspeva...user posted image

Tudi jaz bi se pridružila hujšajočim, pa pravzaprav nimam pojma, kaj in kako...
Ali bi bila katera tako prijazna in mi napisala navodila?


Lepo bodite,
veselo okrogla (nevesela zjutraj pred omaro - saj so se oblačila skrčila, kajne?)

clock-img

19.08.2006, 10:24

clock-img

Anonimen

čist lahko je..

1. dan-beljakovine (sir, meso, ribe, zelenjava, mleko, jogurt)
2. dan-škrob (riž, krompir, zelenjava)
3. dan-ogljikovi hidrati (pica z zelenjavo, testenine)
4. dan-zelenjava, sadje

vsak dan za zajtrk imaš sadje-npr. dve breskvi, dve banani.. vedno pa isto sadje (ne smeš eno breskev, eno banano).
kosilo je odvisno od dneva, večerja je pa vedno polovica kosila.. razen na 3. dan imaš za večerjo sladico..

spij ful veliko vode, po 4. dnevu je spet 1. dan... vsak 29. dan (mislim) je vodni dan.. cel dan voda in kaki čajčki...

drugače pa itak zdajle hujšamo Slončice, se nam lahko pridružiš že danes, ker je ravno danes B dan..

septembra pa začne naslednja skupina..

clock-img

19.08.2006, 14:11

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Lahko pa se pridružiš Monitnjačkam. Najbolje je ,da si v knjižnici izposodiš knjigo Jem torej Hujašam (M. Montignac) (lahko ti jo pošljem tudi prek neta) in malo preštudiraš. Lahko pa prebereš naš forum na strani Hujšanje - Montignac.

V glavnem... Zjutraj na tešče vitamini (stisnjen sok pomaranče al pa kakega drugega sadeža. Potem pa zajtrk (polnozrnati kruh z marmelado brez sladkorja, al pa kaj drugega polnozrnatega). Kosila in večerje pa so brez OH, se pravi brez krompirja, jedi iz moke, riža, testenin. Se pravi, veliko rib, manj mesa in veliiko zelenjave.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

20.08.2006, 00:53

clock-img

ijelen

pencil-img

5

Moj problem je v tem, da ne jem ničesar za zajtrk (najbolj grozljivo: kava in cigaret in iskanje svoje budnosti), nato divjam v službo, kjer imam le 10 min za malico, kosilo mi kuhajo drugi in ga jem s hčerko (pri svojih treh letih mi ravno ne pusti v miru jest), mir imam komaj zvečer, ko dete zaspi - takrat pa nimam mere pri hrani.

Kaj bi bilo najbolj priporočljivo? Moje življenje je urejeno - ne jem zato, ker bi potrebovala kakršnokoli uteho ipd., ampak preprosto nimam časa... (saj vem, ne vzamem si ga...)

Prosim za nasvete, saj bi spet rada zlezla v nekaj priljubljenih oblačil user posted image

clock-img

20.08.2006, 11:08

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Ojla
Pridruži se nam 1.9. ko bomo začeli 90D dieto...do takrat pa si preberi kako in kaj na http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete 

Jaz sem v prvi rundi shujšala 8 kg. Pa sem super zadovoljna...tko da priporočam...

clock-img

22.08.2006, 22:52

clock-img

ijelen

pencil-img

5

Hvala vsem za nasvete - ideje...
Bom premislila...


Lep pozdrav!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem