cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Program za video posnetke

clock-img

26.06.2006, 15:15

clock-img

asso

pencil-img

3700

Tako je, s fotoaparatom posnemam filmčke, ki so zelo obsežni za pošiljanje po mailu.
Ali obstaja kakšen takšen programček, da bi lahko te datoteke zmanjšala in bi lepo šli po meju.
Namreč eno minutni filmček doseže tudi do 100MB...

In ne preveč zakompliciran ker nisem glih stručko...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

clock-img

27.06.2006, 14:09

clock-img

Anonimen

Jaz kake take večje stvari pošljem tako, da kliknem na file (desni miškin gumb) in dam Compress and E-Mail "****.ace". Pa mi potem to ''zipa'' in odpre nov mail v outlooku.

program je pa WinAce.

LP

clock-img

28.06.2006, 11:01

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Vprašanje če bo kompresija videa z raznimi zip programi rešila zadevo. V določeni meri ja, vendar bi datoteka še vedno znala biti prevelika.

V nasprotnem primeru je potrebno videu malo "osiromašiti" kvaliteto. Razni programi so Adobe Premiere (dokaj profesionalen), Ulead ma nek program,...

Tlele sem najdu en zastonj program, vem pa ne kako deluje: http://www.download.com/3001-2121_4-10531878.html

Malo poglej še po www.download.com za kak podoben program.

Obstaja pa še ena varjanta: na nekem serverju lahko narediš svoj username in tja gor naložiš filmček, tistmu, kateremu bi rada poslala film pa pošlješ link da si ga sname dol. Npr. www.moj-album.com omogoča zastonj 1GB prostora, gor lahko uploadaš slike ter zip datoteke. To bi najbrž šlo. Edino nekaj je. Če daš album kot zasebni, ne bo mogel drugi do njega, če daš javni, bo dostopen vsem, ki ga bodo našli.

clock-img

03.07.2006, 10:08

clock-img

asso

pencil-img

3700

Hvala obema, ko bo čas bom poskusila kero od variant.

Drugače pa je še najboljša varianta, da ga dam na CD in pošljem to osebi, ki ji ga bi sicer po e-mailuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem