cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Priprava Hipp1

clock-img

25.08.2005, 07:52

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Hy,

danes grem z mojo :duda:, ki bo v nedeljo stara 4 tedne ven za daljši čas. ..rihtanje papirjev :grrr:

Žal se hrani z Hipp1 in imam problem, kako naj ji ga pripravim. Doma ji delam skoz svežega, ker na škatlji tako piše.

danes pa bove bile zunaj verjetno več kot 3 ure in nevem kaj naj naredim. Že naredim mešanico? Naj vzamem s seboj v termovski prehuhano vodo, prah in potem naredim?

Kako ste ve uredile s temperaturo vode? Hipp1 zmešaš pri 50 stopinjah, je pa lahko, ko je mešanica ohlajena na 37 stopinj!!!

Hvala za čimprejšno pomoč in upam, da se bo katera javila, kjub zgodnji uri.

LP Tia74

P.S. Koliko bi bilo lažje, če bi dojila :(:((

clock-img

25.08.2005, 07:58

clock-img

jazz

pencil-img

1014

Jaz bi vzela mleko in termosko z vročo vodo, šla na kavico, zmešala mleko in prosila natakarja za krigl hladne vode, da ohladiš na primerno temperaturo- vsaj tako je pri nas!

clock-img

25.08.2005, 09:57

clock-img

Leni72

pencil-img

138

Vodo v termosko, prah zraven, pa je! Jaz sem dala v termosko že ohlajeno vodo, tak da sem samo zmešala in dala.:rozica:

clock-img

03.09.2005, 15:06

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Nahrani jo, preden greste, s sabo termosko s prekuhano vodo in prah, pa narediš na mestu. Ideja s kavico in ledom za ohladit mleko je odlična!

clock-img

03.09.2005, 15:10

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Aja, pa če bi dojila, ne bi bilo bistveno lažje, ker je naša družba zelo neodobravajoča do otrok, ki se hranijo pri prsih in te povsod gledajo kot čudo in se zgražajo. Jaz si, če ne gremo kam, kjer lahko sproščeno in v miru dojim, raje vzamem izstisnjeno mleko v steklenički. Če sem namreč tarča zabodenih pogledov, se ne počutim sproščeno in mleko ne teče, mala pa je sitna in se ne more najesti.
Pri temperaturi je pa tako, če boš dala vrelo vodo v termosko, se ti bo lih nekak na tapravo ohladila, ko jo boš rabila za pripravit.

clock-img

04.09.2005, 14:47

clock-img

Anonimen

Mi kar zmešamo skupaj z vodo, ki je ohlajena na 37 stopinj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem