writing-img

Prihaja tisti dan...

clock-img

22.07.2012, 22:26

clock-img

MissTerious

pencil-img

102

Da malo naslonim svojo glavo na rame virtuale...in si olajšam dušo. S težkim občutkom pri srcu se zbujam zadnje dni...ker se bliža dan, ko bi se bil rodil naš sonček. Najin tretji... Zaradi spleta okoliščin sva se odločila za splav, vendar ne mine dan, ko ne pomislim na to, kaj bi bilo...čeprav racionalno gledano vem, da je bila odločitev takrat prava, pa ne morem pozabiti...sedaj bi že bila v zadnji fazi nosečnosti in težko pričakovala dan, ko bi prvič lahko stisnila k sebi malo štručko. Iskreno mi je žal...user posted image

clock-img

22.07.2012, 23:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.07.2012, 18:33

clock-img

alda

pencil-img

3570

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

clock-img

23.07.2012, 18:48

clock-img

ronja

pencil-img

15289

user posted image user posted image user posted image Ne bo vsako leto tako bolelo. In mogoče se ti v prihodnosti obrne, da boš vseeno lahko objela svojega tretjega srčka:) Tudi če ne - glavno je, da za prva da poskrbiš in to delaš - tudi s tem, da si se odrekla njemu. Veš, da tega nisi naredila iz neke kaprice, imela si močne razloge in so pretehtali. Pocortkaj sebe in se zjokaj pri možu, stisni otroka in bo počasi boljše. Ne se zapirat vase, povej vsaj možu, kaj se dogaja v tebi.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

clock-img

23.07.2012, 18:53

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

user posted image

_____________________________


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem