cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pribor

clock-img

13.12.2007, 13:54

clock-img

Caarmen

pencil-img

356

Kakšnega in iz katerega materiala imate pribor za otroka? Kje ste ga kupile?

clock-img

13.12.2007, 14:00

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Nekje do 8meseca sem imela take trde plastične žličke od Capool baby, al neki tazga.
Potem sem mu kupila mini rostfrej priboruser posted image , nekje od 10m dalje je sam, in z plastično žlico res ne bi veliko pojedel.

clock-img

13.12.2007, 14:20

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Mamo en NUK pribor, rostfrej, s plastičnimi roči, ta je tak luškan, za začetek.

Mirna ima WMF pribor, mal manjši in je super, ker tudi že nož reže.

Sicer pa morje plastičnih žlic, babylove, ki so ogromno v uporabi. Mirna jih ima še vedno za čokolinote in jogurte... Tamala mora met pa po novem vedno eno žlico v roki, z eno jo pa futramo. In ker vmes mal leti po tleh, žlice in hrana, rabmo veliko žlic user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

13.12.2007, 14:56

clock-img

ajdaN

pencil-img

1151

Večinoma je s plastično žličko - dobiš jih praktično povsod. Če je kaj za nabadat, mu dam navadno vilčko, ima pa tudi en otroški pribor (kupila v Hofru), ampak mu je čisto pretežekuser posted image . Kar leti mu iz rok.

Plastiko ima pa zato, ker ima navado, da vilice in žlice valja po ustih in jih grizeuser posted image . Pa mu lahko 100x rečem pa nič ne pomaga.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem