cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Previjalna miza -stenska

clock-img

13.09.2005, 09:41

clock-img

BaGSi

pencil-img

312

Zanima me, če je kdo zasledil, kje bi se dala dobit previjalna miza oz. sistem, ki bi se pritrdil na steno in bi se zložil, ko ga ne bi rabili.
Previjalno mizo imam, je pa ne mislim vozit v kopalnico (ker imam zelo ozko) in bi potrebovala nekakšno zasilno rešitev.
Hvala in LP!

clock-img

13.09.2005, 09:52

clock-img

čopek

pencil-img

70

Pozdravljena!
Tako previjalno mizo za na steno, ki se potem lepo zloži sem videla v Lj.Baby centru čisto na vrhu, tam kjer imajo otroše posteljice in zibke.

Čao.

clock-img

13.09.2005, 10:11

clock-img

Drejči

pencil-img

75

Jaz jo imam, sicer je še nismo uporabili, ker čakamo na našo pikico Smo jo pa nabavli v Ikei...meni se zdi zelo praktična, ravno zato, ker jo lahko zložiš (pripneš na steno) in ti ne zavzame tolk prostora...mere so cca. 75x75 cm,...stala pa je okol 70 evrov, če se ne motim...

clock-img

13.09.2005, 10:13

clock-img

Drejči

pencil-img

75

aja, sem pa pred časom zasledila v malih oglasih, da jo ena prodaja,..mislim, da za 15.000 sit...malo pobrskaj...

clock-img

15.09.2005, 09:49

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Drugače dobiš pa v bauhausu zložljive konzole za police, po meri ti odrežejo in zarobijo iveral in narediš previjalno sama, oziroma ti jo naredi mož.

clock-img

19.09.2005, 22:46

clock-img

urška

pencil-img

3136

ikeina je fajn

clock-img

12.09.2018, 10:32

clock-img

Mamica0

pencil-img

3

jaz pa mislim,da je boljše nekaj več odbiti za previjalno pa jo imaš potem za dolgo časa stvar ki jo tako ali tako potrebuješ. glede na to kakšne so imeli par let nazaj ko je dojenček padel iz previjalne mize ki je bila kupljena v ikei, ker je bila tako slabo narejena. user posted image varnost pa more biti na prvem mestu.. mi smo se obrnili na previjalne mize sraka, ker imajo res kvalitetno izdelane previjalne mize. Zdaj čakamo na drugego štručko in jo bomo spet kmalu uporabljali. user posted image je pa super zadeva, ker lahko zgornji del kjer se previja odstrani in imaš predalnik sraka. pa še izbira je res velikaa https://previjalna-miza.si/galerija_referenc/

< Sporočilo je popravil Mamica0 -- 12.9.2018 10:33:40 >

clock-img

29.11.2021, 22:04

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

400

jaz jo imam iz mimovrste in sem extremno zadovoljna, saj v majhni kopalnici res ne bi mogla imeti boljšega kotička za previjanje

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem