writing-img

Presenečenje za svojega dragega

clock-img

04.08.2009, 11:06

clock-img

Sončnica1

pencil-img

39

Pozdravljene!

Prosila bi vas za nekaj idej. Na najin dan, torej na poroki, bi želela svojega dragega s čim presenetiti. Najprej sem imela v mislih, da bi mu kaj zapela, vendar me skrbi, da bi pred množico ljudi vse skupaj izpadlo katastrofalno... user posted image
In ali ste ve pripravile kaj posebnega?

Če imate kakšne ideje le na plan z njimi... user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Na materinski dan se nam je pridružil Erazem! :)

clock-img

04.08.2009, 11:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.08.2009, 11:09

clock-img

tasa_m

pencil-img

21300

Ko sta se poročila najina prijatelja, je nevesta takrat že možu zapela pesem in ti povem, da je full dobro izpadlo. Vsi svatje smo bili pri odru in full ploskali.
Meni je bilo res ful lepo to..

clock-img

04.08.2009, 11:12

clock-img

Sončnica1

pencil-img

39

Kind lady: Hmmm... ja to bi ga pa malo preveč šokiralo :) Rada bi ga tako prijetno presenetila. 

< Sporočilo je popravil Sončnica1 -- 4.8.2009 11:14:45 >


_____________________________

Na materinski dan se nam je pridružil Erazem! :)

clock-img

04.08.2009, 13:27

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

Jaz sem ga presenetila po poroki-poročna noč-imej malo domišlije pa bo.

clock-img

04.08.2009, 21:08

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

jaz sem hotela mu z družicami pripravit ples na Whisin and hopin.. so na you tube ti plesi in so mi full všeč... ampak je vse padlo v vodo...
drugače mu bom pa zadnjo noč ko bom šla domov kaj pod vzgalvnik naštimala.. ali kkašno urco ali te svečane gumbe za na srajco pa mu kakšno lepo sporočilce zraven napisala da ko se zbudi da ga čaka nekaj lepega...
sicer pa hja, kakšno sexi perilo za poročno noč:) jaz bom pod obleko mela grozno perilo ker more bit kožne barve, ampak če ne na poročno noč pa zagotovo na poročnem potovanju pride vmes kaj strupenega:)

punce dajte še kakšno idejo;)

clock-img

04.08.2009, 21:17

clock-img

živa

pencil-img

2366

Jaz sem se zmenila z zborom, da so njegovo najljubšo pesem zapeli po zaobljubah na cerkveni poroki in se mu, ko je pogruntal, kaj so začeli peti, povedala, da je pa to moje presenečenje oz. darilo user posted image . Je pa pesem spadala v kontekst dogodka, seveda.

Lp,

živa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem