cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prenosni računalniki

clock-img

30.08.2006, 19:14

clock-img

ona

pencil-img

3685

Pod nujno sem mogla nabavit prenosnika,zato sprašujem vse tiste ki ga imajo,kako se s tem sploh dela in kakko si npr.iz hišnega računalnika prenesem podatke na renosnika(menda s cd-jem ali kako?>)
In ko ga dobim v roke kaj je prva stvar,ki jo moram naredit in na kaj moram bit pozorna'Kako je pa z baterijo,koliko časa in kako jo polnim?
V bistvu rabim en par osnovnih odgovorov,da ga glih ne nesem takoj na servis?Naj povem,da povezave z internetom še ne bom imela,ker bomo uštimali tole brezžično,samo to bo čez en čas,imela ga bom samo za potrebe podjetja,da imam posebej podatke shranjene.
Hvala in lep pozdrav!

clock-img

30.08.2006, 21:22

clock-img

Jacqueline

pencil-img

532

Podatke preneseš preko cd-ja ali usb ključka. Baterijo sprobaj kak dolgo ti drži, to je odvisno od vsakega računalnika. Ti spodaj v orodni vrstici kaže koliko je še baterije, ko je prazna pa pač napolniš. 

Lp,
Jackie 

clock-img

30.08.2006, 21:36

clock-img

Anonimen

Če ga uporabljaš doma, ga najprej vključi v elektriko user posted image .

Baterija se ne more napolnit sama od sebe, ampak jo je potrebno napolnit. S prej omenjeno elektriko.

Najlažje preneseš podatke preko USB ključa. Vhod zanj je na prenosniku zadaj.

Če se ti da, se nauči uporabljati tipkovnico in ne miške. Po nekaj dneh uporabe se navadiš; meni se zdi fajn.


Tole je napisano s čisto uporabniškega vidika....Če je kje kakša kapitalna neumnost, me računalniški friki popravite user posted image

clock-img

30.08.2006, 22:12

clock-img

ona

pencil-img

3685

Če ga uporabljaš doma, ga najprej vključi v elektriko user posted image .


user posted image user posted image user posted image
Kaj je pa ta ključ?
Ma sem res nerodna za te stvariuser posted image user posted image
Upam,da mi bo kaj delovalo,če ne mi pa boste tukaj pomagaliuser posted image user posted image

clock-img

30.08.2006, 22:31

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Če ga uporabljaš doma, ga najprej vključi v elektriko



Ja, potem pa po možnosti ne pojdi pometat, zahaklat kabla z metlo, potegnit računalnik z mize in ekran raztreščit. To je moj naredil. Pozitivna stvar je, da je pometal. Negativna pa, da ne bo nikoli več user posted image ...

clock-img

30.08.2006, 22:40

clock-img

ona

pencil-img

3685

user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobre steuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem