cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prenos virusov preko materinega mleka?

clock-img

16.04.2007, 10:56

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Hoj,
mogoče eno malo čudno vprašanje,pa vendar bi prosila za odgovor. Glede na to,da se vse kar doječa mamica poje (hrana,ali kakšna zdravila) odraža ne mleku in jo posledično zaužije otrok,me zanima,če na tak način lahko prejme tudi kak virus ali kaj podobnega,če je mama bolna? V mislih imam razne viroze,gripe ipd.,ne kakih HIV in podobnih zadev.

Vsem skupaj en lep mlečni pozdravuser posted image

< Sporočilo je popravil Mič -- 16.4.2007 20:16:35 >

clock-img

16.04.2007, 11:04

clock-img

eya

pencil-img

4615

Ne, to ni mogoče.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

16.04.2007, 11:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.04.2007, 11:48

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

jaz sem prebolela gnojno angino in ni bilo nič narobe da sem dojila.To je kvečjemu le zdravo kajti otrok dobi z dojenjem vsa protitelesa,da ga ščitijo.Z dojenjem se viroze ne bo nalezel ampak če si bolna ti,ne uide možnost da ne bo tudi otrok.Pri meni je vedno prvo zbolel otrok šele potem jaz...

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

16.04.2007, 14:30

clock-img

Anonimen

Naj se virus ne bi prenesel na otroka. Čeprav se je pri nama že dvakrat zgodilo, da ko sem bila jaz bolna, je čez kakšen dan, dva zbolel tudi škrat.

LP

clock-img

16.04.2007, 14:35

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Hvala za odgovore, kar se tiče standardne poti okužbe je kar je,ker smo doma nahodni vsi že od petka,ampak šele danes mi je na misel prišlo tole z mlekom. Saj je nekako logično, ampak sej veste kake smo včasih mame....user posted image

Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem