cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prenos posnetkov iz kamere na računalnik

clock-img

09.01.2007, 19:24

clock-img

Anonimen

Ko nalagam iz kamere na računalnik kar sem snemala naloži v posnetkih.Npr.če snemam pol ure mi naredi po 20-30 posnetkov potem pa moram to skupaj delat,da dobim celoten film oziroma kar sem snemala.user posted image user posted image user posted image user posted image kajti jaz si nalagam preko Movia maker,ker se v tisti program ne razumem,ki je bil zraven kamere.Ali mogoče ima katera kaki program slovenski,ki naloži celo snemanje??Ali pa moram imeti kaj v kameri naštimano????

< Sporočilo je popravil ales25 -- 11.1.2007 20:57:48 >

clock-img

09.01.2007, 20:56

clock-img

eya

pencil-img

4615

Poskusi it odpret tja na disk, kamor si shranila posnetke, ne pa odpirat s pomočjo movie maker-ja.

Se pravi-z movie maker-jem lahko daš vse na računalnik, potem ga pa zapri in pojdi v C, D ali pač kakor imaš oznako.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

10.01.2007, 15:41

clock-img

eya

pencil-img

4615

Alika01-a je uspelo?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

10.01.2007, 17:36

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image ne ni mi uspelouser posted image user posted image

clock-img

11.01.2007, 08:34

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Če misliš tisti Movie Maker, ki se ga dobi skupaj z Windowsi, pozabi nanj. Pa saj ko ti kamero vštekaš v računalnik ti jo pod "My Computer" mora pokazat, a ni tako? potem tam odpreš zadevo in jo skopiraš na disk.

Morama rečt da z digitalnimi kamerami nimam izkušenj in zato bolj malo vem kako in kaj. Kaj pa pravijo navodila?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem