cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prenehanje dojenje - do kdaj mlek?

clock-img

30.09.2005, 08:57

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

Koliko časa po tistem, ko ste prenehale dojiti, vam je tudi mleko prenehalo teči???user posted image
Sej vem, da ne bo čez noč pa vseeno...

clock-img

30.09.2005, 09:39

clock-img

Anonimen

Daj si sveče zeljne liste v moderček, pa bo. Menda. Nisem preverila na sebi, ker ni bilo niti možnosti.

clock-img

30.09.2005, 09:39

clock-img

ma-ja

pencil-img

471

Meni je trajalo kar nekaj tednov, da je mleko čisto nehalo teči. Pa še potem sem imela tak bolj prozoren izcedek še nekaj mesecev.

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

clock-img

30.09.2005, 09:40

clock-img

Anonimen

Pupica, to da bi ti teklo, se kaj kmalu uravna. Ne vem, mogoče par dni, največ ene teden. Mi je pa pritekla kakšna kapljica, če sem stisnila dojko, še kar precej mesecev po prenehanju.

clock-img

30.09.2005, 09:43

clock-img

Anonimen

Jaz sem dojila eno leto in čeprav še ni nič zmanjkovalo, sva postopoma prešli na samo še en obrok na dan in ko sva še tega ukinili, mi ni mleko nikoli več kar samo od sebe teklo.
Kljub temu pa še zdaj, 10 mesecev po prenehanju dojenja, priteče ven ena čudna zdeva, če dojko stisnem user posted image

clock-img

30.09.2005, 10:13

clock-img

lan

pencil-img

1173

Mleko je izginilo v parih tednih.

clock-img

30.09.2005, 10:19

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

Aha...pol je vse "normalno"user posted image
Me je že skrbelo, da sem prezgodaj nehala, ker kar ni in ni bilo koncauser posted image

clock-img

30.09.2005, 12:40

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Še zdej mi ni, pa tud do takrat ko sem bila noseča mi ni, prenehala sem pa dojit v 6 mescu se mi zdi. Sem pa tud jaz to spraševala, pa baje je to normaln. Zdej sem pa itak noseča, pa imam še vedno mlek user posted image Ampak nikol mi ni pa teklo samo od sebe, samo če sem stisnla.

< Sporočilo je popravil puncica -- 30.9.2005 12:41:55 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

30.09.2005, 21:40

clock-img

urskas

pencil-img

683

Pri nas je mala sama postopno prenehala. Nazadnje se je dojila le še ponoči in zjutraj. Tisto ponoči smo namerno ukinili, nato pa se sama ni hotla več dojit. Cca v enem mesecu je bilo vsega konec.

clock-img

02.10.2005, 20:58

clock-img

Pupica

pencil-img

4847

ja puncica, saj jaz sem ga tudi med user posted image imela. Ni teklo, bilo pa je. Nisem ga pa stiskala ker so ful strašile, da baje povzroča porod, tako da sem le ko sem se s kremo mazala videla, da je...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem