cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Premalo prostora na CD-ju?!

clock-img

22.08.2006, 14:16

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pozdravljeni! Potrebujem nasvet glede "peke" CD- jev in sicer zapečen CD (52x speed   80min/700MB) želim še enkrat zapečt. Ne gre, ker je na 2. CD- ju premalo prostora (so pa gor enaki podatki kot pri 1.)  No in sem (veliki laik) šla kupiti novi paket CD- jev (99 min/ 870 MB). In, jasno, spet ne gre.
Mi lahko kdo, prosim, razloži kako zadevo zapečt!  Hvala za odgovore,  ROžica

clock-img

22.08.2006, 14:24

clock-img

Anonimen

Pri nas je bil zadnjič v enakem primeru en cel paket CD-jev zanič. Nam je programer rekel, da se to dostikrat naredi. No, ampak ti imaš zdaj v bsstvu že drugi paket ...

clock-img

22.08.2006, 14:25

clock-img

GATA

pencil-img

550

Če prav razumem si en CD že zapekla. Če je temu res ne razumem kakšne težave imaš lahko. Enostavno ponoviš vajo tako kot pri prvem. Drugače moraš biti malo bolj specifična...

clock-img

22.08.2006, 15:11

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Ta zapečen CD sem dobila, zdaj bi ga pa rada še enkrat zapekla in ga dala dalje. Kolegica mi je rekla, da bom morala kupiti DVD- je, ker je tam več prostora!?user posted image

clock-img

22.08.2006, 15:58

clock-img

GATA

pencil-img

550

Eh pa tko povej. Je več variant:
1) ne znaš peči
2) ima CD zaščito
3) pokvarjen CD 
4) imaš samo en CD-ROM

Če na CD-ju piše to kar si napisala potem imaš zadosti velike CD-je 700 MB. In zaradi tega ti res ni treba kupovati DVD-jev, povrhu pa še - ali sploh imaš pekač za DVD-je.... in še kup takih.

ker pa zdaj ne vem kakšen program za pečt imaš, koliko enot CD-ROM imaš (enega ki ti bere, še enega ki peče - pekač) ali samo enega.... Aja pa pekač maš? user posted image  Sicer glupo vprašanje, sam nikol ne veš.... 

Ti pa bom z veseljem pomagala sam prej mi povej ker se mi ne ljubi pisati en kup primerov user posted image

clock-img

22.08.2006, 16:09

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

OB predpostavki da pekač imaš (res ni neumno vprašanje, Gata), daš enostavno CD copy v kateremkoli programu za peko. Če imaš samo en pekač daš najprej not tisti CD, katerega si dobila zapečenega, da program prebere podatke, nato bo sam izvrgel CD, da boš dala not prazen CD z enako kapaciteto (torej 700MB).

Če ga pa ne more prebrat bi pa znal bit spečen CD zanič.

clock-img

22.08.2006, 16:13

clock-img

bamby

pencil-img

4007

CD skopiraj v računalnik, potem pa iz računalnika na nov CD. Če znaš druge CD-je zapečt, boš znala tudi tega, drugače ti lahko napišem postopek. In če imaš CD, ki bi ga rada skopirala dolg 700MB, bo dovolj tudi nov tako dolg.

clock-img

22.08.2006, 18:51

clock-img

Anonimen

če imaš slučajno zapečen dvd in ne cd potem boš morala zapeči na dvd. A pečeš v programu nero ali v katerem drugem?

clock-img

22.08.2006, 20:57

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Hvala lepa vsem za pomoč, sem vedela , da lahko na vas računam user posted image !!!   LP, Rožica

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem