cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prekuhavanje vode

clock-img

28.05.2008, 11:41

clock-img

Anonimen

Vem, da je bila že tema odprta, ampak prosim, če mi lahko znova napišete, do kdaj ste prekuhavale vodo za pripravo AM? Ali ste JO uporabljale iz pipe ali ustekleničeno?

clock-img

28.05.2008, 11:59

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

pri prvem sem kupovala Humana vodo, ki je ni potrebno prekuhati do 3. meseca. Potem ustekleničeno.

Pri 2. sem pa samo dojila. za čaj pa sem uporabila vodo iz plastenke kar že od začetka.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

28.05.2008, 12:13

clock-img

timoteja

pencil-img

524

stari smo 5,5 mes., uporabljam vodo iz pipe, jo prekuhavam, pajo bom še  tudi vnaprej, ker je ful usedlin, ko jo prekuham.

clock-img

28.05.2008, 12:38

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz sem naši prekuhavala do 5m, ker nismo bili doma ampak na tujem terenu. sedaj pri drugem, ko bo, pa mislim, da je prekuhavanje dovolj do 3m.....

prekuhavala sem vodo iz pipe......

timoteja tiste usedline so pa najbrž vodni kamen, ki nič ne škodi.....

clock-img

28.05.2008, 12:45

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Jaz jo uporabljam iz pipe in prekuham v grelcu.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

28.05.2008, 13:05

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

In kaj če je ne prekuhaš? Sej jaz itak samo dojim, samo kolegica menda kar iz pipe natoči in naredi mleko user posted image
A je možno, da zato njen user posted image non stop joka? Ima lahko zaradi tega bolj boleč želodček ali pa celo kolike?

clock-img

28.05.2008, 13:21

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

In kaj če je ne prekuhaš? Sej jaz itak samo dojim, samo kolegica menda kar iz pipe natoči in naredi mleko user posted image
A je možno, da zato njen user posted image non stop joka? Ima lahko zaradi tega bolj boleč želodček ali pa celo kolike?



NEuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

28.05.2008, 17:06

clock-img

nananaja

pencil-img

1498

4-5m sem prekuhala. jaz ssem uporabljala na začetku vodo iz studenca ob hiši (zelo čista voda), ker je bila voda iz vodovoda oporačna (poplave) in to zase in user posted image . ko so uredili vodovod, pa kar iz pipe. itak sem dajala samo čaj.

clock-img

02.06.2008, 22:11

clock-img

r1ta

pencil-img

2343

Jaz sem vodo iz pipe prekuhavala do osmega meseca, čeprav ne bi bilo potrebno tako dolgo.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem