cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prekuhavanje vode

clock-img

22.12.2007, 21:43

clock-img

buba1131

pencil-img

68

Doma imamo 1 mesečnega sinka in mu dodajam Aptamil pre pa me zanima kako dolgo ste prekuhavale vodo iz vodovoda?
Ali pa kupujete ustekleničeno vodo in je ne prekuhavate?

clock-img

22.12.2007, 21:52

clock-img

Anonimen

Moj ima 5 mesecov in še vedno prekuhavam vodo za mleko.. Za ustekleničeno je za moje pojme za en mesec še prezgodaj...

clock-img

22.12.2007, 21:55

clock-img

december06

pencil-img

624

Mi smo stari tri mesece in pol in še prekuhavamo in še bomo en čas. Z ustekleničeno pa nimam izkušenj. Se mi zdi škoda dnarja. Raje prekuham in prelijem v flaško oz. termosko, če kam gremo.

clock-img

22.12.2007, 23:20

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

do 7meseca prekuhavala nato pa kupila ustekleničeno vodo in ne prekuhavam

clock-img

23.12.2007, 00:53

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

js mu prekuhavam (glih tolko da zavre), mu pa dajem vodico za pit, ko se mu kolca
ma ustekleničena voda ni zdravauser posted image
mi bomo zaj kupili filter za na pipo (baje očisti vodo za 70%)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

23.12.2007, 06:57

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Mi prekuhavamo,stari smo 7 mes.in pol,nekje do enga leta jo imam namen.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

23.12.2007, 22:20

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz sem naši prekuhavala vodo do 6m, ker nisem bila na domačem terenu. potem sem ji najprej instant čaje delala iz pipe, nato sem prešla še na mleko in od 7m naprej pije vodo iz pipe. prekuhavam ne več.

če bi pa bila doma bi najbrž s prekuhavanjem še prej nehala.mislim, da imamo mi dobro vodo in da ni nobenga problema jim dat vodo iz pipe.

clock-img

23.12.2007, 22:26

clock-img

rija

pencil-img

15589

jaz sem mu približno do enega leta dajala milupino vodo....potem pa pač flaširano vodo....če pije vodo iz vodovoda, jo pa obvezno filtriramo z britto

_____________________________

...vox populi...

clock-img

23.12.2007, 23:06

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

IZVIRNO SPOROČILO: rija
obvezno filtriramo z britto



Jaz sem jo skoraj 4 mesece kupovala od milupe, hipp ali pa humana, sedaj pa smo nabavili brito, jo sfiltriram in potem dam zavret. Škoda, da se nisem že prej spomnila na to, je nebi nikoli kupovala.

clock-img

24.12.2007, 13:26

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

Mi bomo kmalu pol leta stari...prekuhavamo vodo iz pipe...ustekleničene ne uporabljamo

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

24.12.2007, 14:11

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

mi še vedno uporabljamo od milupe/hippa itd. (7 mes in pol)

clock-img

24.12.2007, 15:28

clock-img

jagoga

pencil-img

953

Ali mi lahko katera obrazloži to filtriranje z britto. Kje pa to kupiš in koliko to stane?

clock-img

24.12.2007, 15:40

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

IZVIRNO SPOROČILO: jagoga
Ali mi lahko katera obrazloži to filtriranje z britto. Kje pa to kupiš in koliko to stane?



Brita je plastični vrček v katerega se da filter, ki filtrira vodo. Jaz sem dala za njega mislim da 15,95 € v Mercatorju. Filtre se menjava na mesec dni, uporabljaš ga pa tako, da naliješ vodo iz pipe in jo sfiltrira. Moram priznat, da sem na začetku bila skeptična, ampak je res ful razlika. Ni nič vodnega kamna, okus je čist drugačen...
Dobiš pa ga skoraj vsepovsod (interspar, mercator, diafit, sanolabor).
Tu imaš še več informacij.
http://www.brita.net/si/index.html?&L=30

clock-img

24.12.2007, 18:07

clock-img

Anonimen

Mi smo nabavili pa namesto Brite Anno, je baje isto. Filtri v posodo gredo od Brite ali Anne  (so malo cenejši, dobijo se v Mercatorju). Precedim vodo skozi filter, potem pa še zavrem. Vodo imam tudi za prekuhavanje flašk, pridejo čist čiste, ne pa bele, če dam vodo  iz pipe. Je pa Brita v akciji v Merkurju ca 19.99 z enim filtrom.
Še spletna stran Anne:

http://www.anna.si/uvod

Lep pozdrav!

clock-img

24.12.2007, 18:17

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Ko sem začela prekuhavati manj kot 5 minut vodo  je imel ful krčke,sploh nisem mogla verjet da je to bil vzrok,zdaj mi voda vre sigurno 20 minut iz čiste preventive ker je revčka tako napenjalo.To mislim početi do enega leta.Tudi flaške vsak dan steriliziram,ker je moj user posted image  ful občutljiv.

clock-img

25.12.2007, 01:57

clock-img

ALJA75

pencil-img

305

a, da naj bi bilo bolje uporabljati vodo iz pipe? jaz pa vodo kupujem, odkar sem med prekuhavanjem vode iz pipe opazila v vodi veliko majcenih delcev, ki so plavali po vodi. Pri kupljeni vodi, ne plava nič

clock-img

25.12.2007, 10:52

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ALJA75

a, da naj bi bilo bolje uporabljati vodo iz pipe? jaz pa vodo kupujem, odkar sem med prekuhavanjem vode iz pipe opazila v vodi veliko majcenih delcev, ki so plavali po vodi. Pri kupljeni vodi, ne plava nič



V kupljeni vodi je za dojenčke preveč nitratov in lahko stakšno vodo narediš več škode kot koristi. S tem mislim na ustekleničeno vodo namenjeno odraslim. Če kupuješ vodo za dojenčke, potem je v redu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem