cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prekuhavanje vode

clock-img

18.06.2007, 13:41

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

Zanima me, če je za 5 mesece starega otroka potrebno prekuhavat vodo za mleko (adaptirano) in za pitje same vode? Hvala za v naprej.L.p.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 18.6.2007 19:42:19 >

clock-img

18.06.2007, 13:55

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Jaz sem jo skozi prekuhavala za adaptirano mleko,dokler ga je pil,torej do enga leta.
PS:Pa ne piši z velikimi črkami,saj ne kričiš ne?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

18.06.2007, 13:56

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

ja uporabljam evian vodo za dojencke.. v leclercu jo kupujem. imajo tudi cenejso vodo primerno za dojencke, a je le 1,5L, kar pa mi je prevelika doza, ker nasi samo zvecer dodamo.. je ful lazje tko kot prekuhavat, ohlajevat,... jo pa segrejem v microvalovki.

clock-img

18.06.2007, 14:20

clock-img

BaByGiRl

pencil-img

430

Za mleko sem in spet prekuham, pol pa dam v termosko in je za ene 3 obroke, da ni treba skos pogrevat. Vodo pije pa iz pipe. Tudi prejšnja jo je.
Odločitev je seveda tvoja, kakšno vodo daješ svojemu user posted image .

clock-img

18.06.2007, 14:23

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

ja jaz imam že od samega začetka vodo v termoski sam nevem koliko časa jo moram še prekuhavat, sicer enkrat se bo že mogla navadit na ustakleničeno oz. iz pipe (saj je uporečna)

clock-img

18.06.2007, 14:41

clock-img

ajja

pencil-img

513

Jaz našemu 5-mesečniku vodo vedno prekuham, prekuhane pa ne puščam stati. Sem pa prebrala na embalaži od Humanine vode za dojenčke, da lahko odprta stoji 2 dni, potem pa jo je potrebno prekuhati.

clock-img

18.06.2007, 15:21

clock-img

eya

pencil-img

4615

jaz sem jo tudi prekuhavala skoraj do enega leta. Ni pa nujno, odvisno kakšna je vaša pitna voda-če si sigurna, da je vedno neoporečna, ne rabiš prekuhavat.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

18.06.2007, 15:54

clock-img

MH0

pencil-img

118

Še vedno kupujemo Humana vodo in je mala stara dve leti. Raje za vodo, kot za pivo. :)

clock-img

18.06.2007, 16:27

clock-img

Putka

pencil-img

3105

Naša ima 7 tednov, pa ji že dva dni dajem par požirkov filtrirane vode. Pa ji nič ne fali. Zaenkrat.

clock-img

18.06.2007, 20:32

clock-img

martinuška

pencil-img

140

Mi vode nismo nikoli prekuhavali, pač pa smo kupovali ustekleničeno vodo, ki smo jo pogreli. Ko je dopolnila 8 mesecev, smo pa prešli na vodo iz pipe, tako za pitje kot tudi za pripravo adaptiranega mleka.

clock-img

18.06.2007, 20:47

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Jst jo še sedaj prekuhavam,pa je stara 18.mesecev.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

18.06.2007, 20:51

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

NISEM prekuhavala pri obeh, pa tudi nisem kupovala ustekleničeno vodo, ker je v MB izpod pipe neoporečna in neklorirana, in predvsem sveža(stara max 45 min). Ustekleničene vode so postane, marsikatere so oporečne( glede na analize vod) tako, da ne vidim smisla...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

18.06.2007, 21:41

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Vodo sem prekuhavala do cca 5m, potem pa sem ji začela dajat za čaj in ostalo vodo iz pipe. Naša voda je v redu tako da naj se kar navadi.user posted image

clock-img

18.06.2007, 21:57

clock-img

Anonimen

NIkoli prekuhavala. Do 3. meseca sem kupovala vodo za dojenčke v Müllerju, nato pa kar ustekleničeno pogrela v mikrovalovki

clock-img

19.06.2007, 09:44

clock-img

Anol

pencil-img

299

Živ,

Jaz prekuhavam celo ustekleničeno, mogoče po nepotrebnem, kupujem pa Dano,ki naj bi bila sicer dobra voda. Za na morje pa sem kupila vodo od Humane, da mi je ne bo treba prekuhavat, je pa star dobrih 6 tednov.
Pri prvem pa sem jo prekuhavala izpod pipe vedno, flaširano pa ne pri ene 6 mesecih sigurno.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem