cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prekinitev diete

clock-img

13.01.2006, 10:54

clock-img

Anonimen

Zanima me, kako je, če za 4 dni prekinim dieto?
Da se razumemo, še vedno imam volj, vendar imam možnost iti od četrtka do nedelje na Norveško. Nemogoče bi bilo se držati diete, zato bi jo "mogla" prekiniti.
Namreč vožnja traja 20 ur z avtobusom in 6 ur trajekta v eno smer. Torej bi večinoma bila na sendvičih, kak dan bi lahko mela tudi sadni.
Nasvete, ali naj grem in pač prekinem z dieto, ali je bolje, da ne? Res sem v dvomih.

clock-img

13.01.2006, 10:58

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Halo!?! Da zaradi diete ne bi šla?? A daj no!!! Kaj pa če bi si pripravila namesto sendvičev kaj bolj primernega? Sicer nimam lih veliko idej, ampak kakšna riževa solata, pa kaj takega? PA sadje, pol se pa vmes mal pregrešiš, potem ko prideš domov pa spet naprej! Po moje ni take panike!!

clock-img

13.01.2006, 11:01

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz bi na tvojem mestu definitvno šla na potovanje. V tem času pač ješ kolikortoliko prilagojeno. Ne ješ sendvičev ampak imaš naprimer kruh in jabolko ali pa sir brez kruha. Ko prideš domov, pa nadaljuješ tam, kjer si ostala. Jaz se zaradi diete že nebi odrekla potovanju, če bi bila dieta edini razlog proti.

Pojdi in uživaj! Pa debeeelo bundo vzemi zraven!


_____________________________

lp

clock-img

13.01.2006, 11:28

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jaz bi vsekakor ostala doma. Kaj si pa milsiš, da bi kar tako dieto prekinila?!? Halo, no. Nobene resnosti! jao na Norveško boš že še šla, diete pa res ne boš mogla nadaljevat oz. drugič začet.

šala malauser posted image

Valda, da pojdi na Norveško. Ne zamudi priložnosti. PA saj mogoče se ti niti ne bo treba toliko pregrešit. Pač Is nekaj za s seboj vzemi.....sir, sadje, itak pa imajo tud na trajektu kuhinjo in lahko izbereš kar kočeš. Pa tud če se boš pregrešila, ne bo take panike.
U glavnem UŽIVAJ z vso paro.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

13.01.2006, 11:32

clock-img

Anonimen

Ja, sem že zračunala.
V ČETRTEK mam B dan, kosilo mam še doma, ker gremo popoldan. Zvečer pač jem isto (vzamem zrezek s sabo user posted image ).
PETEK je Š dan, bi ga zamenjala za sadni - LAHKO??? Ali mate kako drugo idejo?
SOBOTA je OH dan - ni problema.
NEDELJA pa spet sadni dan.

Tkole bi šlo. Če moj dobi dopust, potem skor ziher greva. Greva pa to na tekmo Krimovk! user posted image

clock-img

13.01.2006, 11:35

clock-img

Anonimen

Pa ne sendviče s salamo in sirom! Naredi si sendviče s papriko ali pa kupi brezmesne (brezbeljakovinske) paštete. Dobiš jih v DM-u ali v Tuševi drogeriji pa verjetno še kje, na kakšnem "zdravoprehranjevalnem" oddelku. Pa sadje, seveda. Res ne boš mogla hujšati po dnevih, ampak obvezno pa ločuj, pa potem, ko prideš domov, nadaljuješ z ostalimi.
Tako bi jaz naredila. Lepo se imej.user posted image

clock-img

13.01.2006, 11:38

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Definitivno pojdi na Norveško če se ti ponuja možnost. Diete pa ne prekinjaj že prej zaradi tega. Točno se je najbrž res ne boš mogla držat, poskusi pa vsaj ločevati pri obrokih, če ti že ne uspe cel dan. Pomembno je, da ne boš želodca spet zafilala z vsem naenkrat. Ko pa prideš nazaj, gremo pa skupaj naprej.

Res se mi zdi škoda, da bi sedaj dieto prekinila. Se da oboje, potovanje in dieta.

clock-img

13.01.2006, 11:40

clock-img

Anonimen

Kaj res ne smem Š dan zamenjat s sadnim????

clock-img

13.01.2006, 11:40

clock-img

taška30

pencil-img

2758

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

PETEK je Š dan, bi ga zamenjala za sadni - LAHKO??? Ali mate kako drugo idejo?



Ja, jaz imam drugo idejo.user posted image  No, sicer sadni dan ni slaba izbira, ampak po moji logiki imaš komot OH dan namesto škrobni. Imaš pač dva OH dneva, s tem da recimo sladkarije večerjaš le pri enem. Škrob je itak sestavljeni ogljikohidrat in razlike v presnovi ni nobene.
Kakšne sendviče si pripravi, ti je pa že Splišni lepo povedala.

clock-img

13.01.2006, 12:27

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

V cetrtek si raj nared govejo mesno solato, ker jo bos lazji nesla s sabo kot zrezek.
V petek si kup za kosilo 2 vrecki ponfrija in kecap, za vecerjo pa 1.
Sobota  - OH: kup si pizzo, za vecerjo si pa prvosc kaksno njihovo sladico in cokolado.
Nedelja: sadje.
Pa ne pozbit na sadje dopoldan in velik pij, pa bos pozabila, da bi mogla na potovanju od sendvicev zivet user posted image .
Pa definitivno pejt na norvesk!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

clock-img

13.01.2006, 12:30

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Valjda, da greš. Če se da, si prilagodi jedilnik, ne pa se s tem obremenjevat. 4 dni greha ti tudi ne bo škodilo.
Pa uživaj.

clock-img

13.01.2006, 12:39

clock-img

Anonimen

Ninočka, tvoja ideja ni slaba, ampak - vožnja traja od četrtka popoldan do petka zvečer, vmes se ustavljamo na dve uri in ne vem, če bom kje dobila pomfri. A mislite, da lahko čips? user posted image  Fajn ni, itak.
V soboto pa možno, da dobim kje kako pizzo ali celo špagete, vendar ziher spet nisem. Lahko pač jem kr kruh, pa mam s sabo kak namaz zelenjavni.
Nedelja pa ni panike, s sabo 3 kile jabolk in banan.

No, v četrtek bi naredila za kosilo pleskavico, in komot eno pjem zvečer, pač zraven kruha mal, je*** ga.

Pa še to, ali je bolje jest črn ali polnozrnat kruh???

clock-img

13.01.2006, 12:49

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Jst jem polnozrnatega (sosedovga).

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem