cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prehranjevanje po krvnih skupinah

clock-img

20.08.2009, 08:45

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Iskala sem po netu, pa nič konkretnega našla, samo osnovne napotke..
Ima katera kekšne konkretne jedilnike, seznam živil, ki kateri krvni skupini najbolj ustrezajo...
Zaradi nizkega pritiska in vrtoglavice težko zdržim pri Montiju in drugih dietah, kolikor sme brala, pa so te krvne skupine kar fajn...

Ima katera kakšne izkušnje že?



hvala

clock-img

20.08.2009, 08:57

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Ne poznam te diete, sem pa našla tole:

http://www.nutrigenomika.info/prehrana_po_krvnih_skupinah_eg1071507.htm

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

22.08.2009, 18:24

clock-img

mandreja

pencil-img

163

Jaz imam tole že kar nekaj časa v bookmarksih, no pa je končno nekomu prav prišlo user posted image http://metuljcica.mojforum.si/metuljcica-about696.html
Jaz sem se nekaj časa celo probala držat, in sicer takrat ko sem se trudila zanosit pa ni šlo......no potem je uspelo z IVF in pred tem 1 mesec diete user posted image

Upam, da ti bo koristilo.

LP

clock-img

22.08.2009, 18:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.08.2009, 15:15

clock-img

jajula

pencil-img

1191

jst sm mela iz knjižnice priročnik avtorja, ki si je to dieto zmislu, ime mu je peter d'adamo in tam notri je pisalo vse o primerni hrani, v eni izdaji so bili tudi recepti.

http://cobiss4.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=FFRM&mode=5&id=1513296728807104&PF1=AU&PF2=TI&PF3=PY&PF4=KW&CS=a&PF5=CB&run=yes&SS1="D'Adamo,%20Peter%20J."


clock-img

25.08.2009, 22:52

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

- kaj pa tista fora, če si sekretar ali nesekretar ali nekaj takega - kar se izmeri v slini????
Stane minimum 120 eur, da ti naredijo teste in sestavijo jedilnike na spletu...

clock-img

25.08.2009, 22:52

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

No, pa a je katera shujšala po tem - predvsem pa se boljše počutila???

clock-img

28.08.2009, 16:00

clock-img

jajula

pencil-img

1191

jst sm enkrat mal probala in ker kar dost stvari iz jedilnika odpade, se tud pri teži mal pozna, tko da men se zdi kar ok.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem