cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prehrana po porodu

clock-img

20.04.2005, 12:40

clock-img

Anonimen

A po porodu naromalno jesti ali se moramo izogibati kateri hrani? Vem da tisto kar nas napenja naj ne jemo, kaj pa sveže sadje, jagode, jabolka,...

clock-img

20.04.2005, 13:06

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Izogibaj se surovemu mesu.

:muca:

clock-img

20.04.2005, 13:07

clock-img

hruškica

pencil-img

140

od sadja vem, da so jagode prepovedane, ker naj bi povzročale alergije, za ostalo pa ne vem-vse ti bodo podrobno povedali v materinski šoli

clock-img

20.04.2005, 13:16

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

citrusi niso dobri, ker male napenja, al pa kako alergijo dobijo.

clock-img

20.04.2005, 13:33

clock-img

Anonimen

V mejah normale lahko ješ vse: tudi kakšno jagodo, pa kakšno pomarančo, kivi, ...že zaradi tvoje prebave (vemo, da se radi pri porodu pojavijo hemeroidi), pretiravat pa ni treba. Morda boš presenečena, da boš že v porodnišnici za kosilo dobila zeleno solato ali pa dušeno zelje - torej lahko ješ vse v zmernih količinah. Važno je, da boš veliko pila, da se ti mleko dela.

clock-img

20.04.2005, 13:57

clock-img

Rozalija

pencil-img

285

Jaz sem jedla vse razen jagod in fižola. En teden po porodu sem dobila na mizo svinjski zrezek, veliko skledo solate in čokoladno torto. Bilo vse ok. Čez nekaj časa sem jedla piščanca (jaz ga ne maram) in je malo nekaj zvijal. Pa nisem več jedla piščanca ampak svinjino.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem