cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prehrana med dojenjem

clock-img

27.09.2004, 14:59

clock-img

Alika

pencil-img

195

Čemu vsemu ste se v času dojenja izogibale???
Alika

clock-img

27.09.2004, 15:14

clock-img

dory

pencil-img

8852

Nas mali je bil extra obcutljiv...jedla sem samo krompir,korenje, sir, mleko, jajca, cokolesnik in cornflakes...to je bilo vse...skoraj dva meseca...pa so nas kljub temu matrali krci :(

clock-img

27.09.2004, 17:02

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Vasja bo naslednji teden star dva meseca. Jem že od začetka vse, izogibam se le stročnicam, ki napenjajo mene. Krčev nima. Kolikor takole vidim, kaj pravijo punce na RR, po moje ni bistvene povezave med hrano in krči. Nekatere jedo samo polento, pa tamale še vedno dajejo krči, po drugi strani pa imajo krče tudi zalivančki. Kdo bi vedel...

clock-img

27.09.2004, 19:09

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Svinjini,salamam,konzervirani hrani,citrusi,jagodičevje,sproti opažaš kaj ni dobro.

clock-img

27.09.2004, 19:46

clock-img

Taša

pencil-img

1229

Jaz jem zdej pri ta drugi hčeri že od samega začetka vse. Pa je imela včasih krče tudi če nisem nič takšnega jedla, po čem bi lahko imela krče. Sem pa pri prvi strašansko pazila. 3 mesece nisem jedla nobene surove zelenjave (solato samo peso) in surovega sadja (samo kompote). Pa če primerjam sedaj in prej ni nobene razlike. Obe sta imeli enako nekaj malega krčev. LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem