cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Prehrana in dojenje

clock-img

05.01.2007, 14:29

clock-img

majda12

pencil-img

183

LP!Dajte  user posted image      mi povedat kolikokrat na dan jeste med podoji in koliko tekočine popijete,ali jeste tudi ponoči,jaz neprestano nekaj zobam in pijem kot nora pa me zanima ali je to normalno. ko ponoči podojim grem pač jest,ker se mi zdi,da drugače nebo mleka. 

clock-img

05.01.2007, 14:42

clock-img

asso

pencil-img

3700

Za dojenje ni pomembna količina hrane temveč le to, da veliko piješ, ker telo potrebuje. Če boš tako naprej jedla bodo tvoje kile namesto it dol šle gor.
Pomembno je, da ješ zdravo tudi če je to malo...

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

clock-img

05.01.2007, 17:55

clock-img

mojcab

pencil-img

60

zdravo.
prva dva meseca sem morala jesti po vsakem dojenju, ker sem bila res lačna. v porodnišnici sem skoraj cel dan zobala prepečenec in vodo.
sedaj je mala stara 4 mesece in imam zajtrk, potem malico, kosilo, pop pa jem sadje, zvečer pa kak jogurt ali kaj mlečnega.
važno je, da tisto kar poješ, da je kalorično,, da te nasiti. jaz sem imela obdobje, ko mi je najbolj zaleglo meso.
poslušaj svoje telo in se mu prilagodi.
za hujšanje boš pa imela še dovolj časa!

_____________________________

*********************************
Življenje je lepo, zato ga je vredno živeti.

clock-img

05.01.2007, 18:44

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Jaz tudi skoz nekaj zobam.

Za dojenje gre 500 dodatnih kalorij. Se psicam dajo bolj kaloricne brikete. user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

clock-img

05.01.2007, 19:26

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Tudi jez sem prvi mesec jedla kar naprej, pa dojila tudi user posted image

Če nisem jedla, je količina mleka takoj upadla. Takrat res nisem razmišljala o kilogramih, pač pa o tem, da bo moja user posted image dobila vse kar potrebuje....

A ja, pa migat tudi nisem preveč smela...Sem bila res samo dojilja...user posted image

clock-img

05.01.2007, 19:34

clock-img

majda12

pencil-img

183

saj to je,lakota,ker drugače kar ni mleka,kaj pa ponoči med podoji jaz pojem kak jogurt+kruh vdrugi rundi kruh pa kaj namazano+banano,da ne govorim zraven pa vedno 0.5l čaja.user posted image user posted image

clock-img

05.01.2007, 20:26

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz sem jedla, takrat ko sem bila lačna in toliko, kolikor mi je pasalo-saj sem imela za izgovor dojenje user posted image  Pila sem pa tudi nonstop, sem si skuhala liter ali dva čaja (kamilice, janež, kumina), pa še vodo sem v flaški okrog prenašala, tako da sem spila 2-3 litre na dan. Zdaj pa dojim samo še parkrat na dan, pa ne rabim več toliko pazit.
Aja, ponoči pa nisem nikoli jedla, le pila sem po vsakem podoju.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

05.01.2007, 21:57

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Prvi mesec dojenja sem tudi ponoči jedla, tako na dve uri. In to vse kar je prišlo pod roke. Sploh prvih 14 dni, sem se basala še s pecivom in kompotom. Meni je pač kar naprej krulilo.user posted image

Sicer pa sem jedla takrat ko mi je pasalo in ko sem bila lačna. Tudi sedaj je tako, pa je mala stara že 7m. Ponoči jo še vedno dojim (2x, 3x, 4x, 5x - odvisno od dneva), vendar ne hodim več v kuhinjo. user posted image Napokam se zvečer, tam med 22.00 in 23.00, potem pa ponoči samo še pijem.

Nikar se ne obremenjuj zaradi tega. Mamice smo si pač različne, prav tako kot user posted image . Važno je, da se ti dobro počutiš in da imaš mleko...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem