cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Praznovanje rojstnega dne - kje?

clock-img

08.06.2005, 13:46

clock-img

Tarina mami

pencil-img

22

Zivjo!
Prvic se oglasam na tale simpatičen portal. Moj sonček z imenom Tara bo napolnila 1. leto šele januarja:sloncek:, pa vendarle imam vprašanje na temo praznovanja rojstnega dne. Zanima me če katera ve za kakšnen prostor v Ljubljani ali okolici, kjer bi se lahko pripravil organiziran rojstni dan - tak z animacijo: klovni, usposobljeno osebje, ki bi animiralo otročke, kjer bi hrano za otročke pa tudi za njihove starše pripravili drugi (ne da sam kuhaš), kjer bi bilo polno igračk za male goste, luštna muzika in podobno. Nekaj takšnega sem videla v Beogradu pri nas pa še nisem slišala, da kaj takšnega obstaja (raznen variante v vrtcih). Ve katera(i) za kaj podobnega pri nas?

clock-img

08.06.2005, 14:08

clock-img

pujsekEdi

pencil-img

2

Športno društvo FitGib ima nekaj na to temo...oziroma v tisti stavbi na Drenikovi ulici, kjer je sedež tega društva. Nisem prepričan, da so organizatorji prav oni. Preveri...Drenikova 32, LJ

clock-img

08.06.2005, 14:56

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Ja, vse sorte organizirajo, od športnih aktivnosti, do plavanja, kina, pa klovn pride tudi na dom....samo ne vem....za tako jahnega otroka tak cirkus z otroki delat...., ko se sploh še ne zavedajo vsega, prej se ustrašijo. V bistvu je potem to zabava za ta stare. No, to se pa da, seveda.

clock-img

08.06.2005, 16:24

clock-img

Tarina mami

pencil-img

22

no, saj se po eni strani strinjam, vendar je za mamice bolj enostavno (ni treba vse rihtat in kuhat), je zabavno za vse - tudi za ta vel'ke, otroci si pa za nekaj časa vseeno zapomnejo - malček, ki je tako praznoval 1. leto, še zdaj po parih mesecih z veseljem pogleda posnetek svojega rojstnega dne

clock-img

09.06.2005, 12:42

clock-img

Anonimen

Jaz sem tudi planirala, kako bom Ani za 1. r.d. priredila zabavo, pa bolj ko se je bližal, bolj sem videla, da je za karkoli neobičajnega čisto premajhna.

Tako smo povabili samo obe babici in dedka, pa teto in moža. In se imeli super!

Mislim, da pri enem letu nima smisla delat takih ceremonij. Pa ne zameri, ker se z Gino praskava, kjer naju nič ne srbi ;)

clock-img

09.06.2005, 14:03

clock-img

Tarina mami

pencil-img

22

Punci - ne skrbita, ni nobene zamere;). Saj vesta kako je to - malce smo neucakani, pa bi delali svašta z in za naše sončke. Saj vem da se nikamor ne mudi. Imeli bomo še mnogo prilik za super zabave v naslednjih letih.
No, ampak vseeno imam občutek, da je organizacija takšnih rojstnodnevnih zabav zanimiva tržna niša. Vsaj do sedaj res nisem zasledila veliko ponudnikov.
Pozdravček,
Tarina mami

clock-img

09.06.2005, 14:27

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Zdaj je popularno v kino hodit, pa v Atlantis, tudi pri nas gredo otroci plavat na bazen včasih s sošolci za RD, pa v BTC-ju gredo lahko v en fitnes center, kjer imajo kup športnih dejanosti, vključno s plezalno steno, potem vem, da se da čarovnika ali klovna Gregca najeti, ki je res zabaven in otroci uživajo, v Mc Donaldsu imajo prav rojstnodnevne partyje, tako da se meni ne zdi ravno malo....aja pa v picerijah nekaterih ti tudi organizirajo žur , v Fužinah, ne spomnim se imena, vem da tudi. Mogoče se še kaj spomnim. Ampak je res vse za starejše. Mogoče klovn edino pride za tako majhne v poštev, ampak naš se je res zadnjič enega tako ustrašil, star je pa ravno eno leto.

clock-img

09.06.2005, 15:14

clock-img

Tarina mami

pencil-img

22

Ravno berem Super mami (julij-avgust 2005), kjer sem našla kar nekaj informacij na temo praznovanja rojstnih dni. Super članek s slikicami:bravo:
Na koncu teksta pa so napisani tudi ponudniki neprehranjevalnih praznovanj: športsiti BTC, Sezam (animatorji), Hiša eksperimentov (www.h-e.si), živalski vrt, GIB šišska, terme Snovik, mladinski center Rakovnik - če katera rabi zadevo v kratkem.
Torej je kar res - ponudnikov ne manjka:). Očitno sem bila do sedaj neobveščena - ker pač do sedaj takšnih zadev nisem potrebovala. Moja Tara je moj prvi otrok - ima šele 4,5 mesecev.

clock-img

08.06.2010, 17:36

clock-img

limas56loe

pencil-img

2

Najemi napihljiv grad  

< Sporočilo je popravil limas56loe -- 8.6.2010 17:42:15 >

clock-img

02.08.2010, 10:28

clock-img

barni

pencil-img

1096

Meni se tudi zdi tole z vasjo ful drago!

No jaz sem sicer na eni drugi temi dala vprašanja in sicer iščem prostor, samo prostor za rojstnodnevno zabavo. Ker gre za zabavo, ki bo pozimi, mora biti ogrevan in primeren za majhne otroke (različne starosti).

Animatorja ne potrebujemo, prav tako ne hrane in pijače. Najeli bi zgolj prostor. Sprašujem za Ljubljano in okolico LJ, pa KRanj in okolico Kranja.

Lahko pa mi zaupate tudi kakšno lokacijo izven teh regij, morda se odpravimo kam dalj. Mora pa biti možnost najema za najmanj 3 ure. Mah mi imamo res ornk zabave :) Take za vse, otroke in starše in se vedno super obnese, prehitro mine. Jaz pa tudi zelo rada pripravim vse potrebno. Tako da nam manjka samo prostor, ker nas je res veliko.

clock-img

02.08.2010, 11:27

clock-img

tanej

pencil-img

4

Seveda pa ima vsak stars svoje zelje in okus glede praznovanja.Tukaj mi je blo vsec to k so otroci zunaj,full je lep ambient,moja hci ga je ravno prejsnji vikend tam praznovala in skoraj vsi otroci iz te skupinice so tezili starsem,da bi tudi oni imeli. Otrokom je full vsec ker je drugace in pravijo da je full lustno.Nam je bilo v vseh 7letih do sedaj to najbolj vsec.To so moje izkusnje. Lep dan!!!  pa pauser posted image

clock-img

03.08.2010, 06:01

clock-img

benika

pencil-img

7793


Na našem koncu pride praznovanje cca. 100€ (na vseh do sedaj preverjenih lokacijah). Pa imaš vključeno animatorja, športne ali zabavne igre, komplet hrano in pijačo s torto vred...No, razen CD-ja pa ne dobišuser posted image Tako da ja, svinjsko oderuška je tale vas.user posted image

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 8.8.2010 20:01:52 >

clock-img

04.08.2010, 00:02

clock-img

yyyyxxx

pencil-img

7

Pozdravljena poznam super gostišče kjer ponujajo super hrano in poskrbijo za vso animacjo otrok ipd. Restavracija Mozart v Ljubljani user posted image

clock-img

04.08.2010, 10:39

clock-img

barni

pencil-img

1096

IZVIRNO SPOROČILO: yyyyxxx

Pozdravljena poznam super gostišče kjer ponujajo super hrano in poskrbijo za vso animacjo otrok ipd. Restavracija Mozart v Ljubljani user posted image



No jaz ne rabim hrane in animacije. Jaz rabim samo prostor. Hrano znam pripraviti sama in je ceneje, kot če jo naročim za tako število ljudi v gostišču. Da o ceni pijače sploh ne govorim. Animatorja ne potrebujemo, ker se otroci sami igrajo. In ker so zelo različno stari; od dojenčkov do 12-letnikov. Pa starši hočemo biti zraven.

clock-img

15.08.2010, 23:09

clock-img

ursa_p

pencil-img

1227

OS v Trzinu. Poceni, pa samo telovadnico dobis v najem. Ostalo je v tvoji reziji. Smo bili tam ze 2x, ampak ne na svojem, ampak tujem rd. Res fajn. Cena pa mislim, da je okoli 50 EUR, ampak ne me drzat za besedo.

Baje pa je fajn tudi v Kranju v Tusu ... pa ful poceni, glede na to, da dobis zraven se animacijo in torto, ce sem prav seznanjena.

Lp, Ursa

clock-img

20.02.2013, 22:57

clock-img

ursa_p

pencil-img

1227

No, mi že vsa leta najemamo telovadnice za rojstne dneve in niti ne rabimo animatorja.

Letos pa smo na sinovem 7. rojstnem dnevu priredili pravo foto zabavo za otroke:
Kako je izgledal rojstni dan mojega Gala, si lahko ogledate tukaj:
http://fotostudio.si/prav-poseben-rojstni-dan/
Otroci so kar stali v vrstah, da so prisli na vrsto za slikanje. Res je bilo zabavno tako za punce, kot tudi za fante. :)

Če pa koga zanima cena, pa je cenik tudi objavljen na spletni strani:
http://fotostudio.si/fotografiranje-rojstnega-dne/

Lp, Ursa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem