cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pralno sušilni stroj

clock-img

12.06.2007, 20:38

clock-img

Anonimen

Katerega mi priporočate samo da ni zelo drag.Ker placa za posebej nimam.Kako ste zadovoljne z njimi katere jih imate???Sem gledala enega Boshovega za 500 evrov.A je to mogoče prepoceni??Ker nevem na kaj naj gledam.Na ceno ali kilovate??Zdaj imam namreč pralnega od Zanuusija in sem zelo zadovoljna z njim.Moram pa v kretkem kupit pralno-sušilnega.In kje naj kupič,čće že 'Kje so bolj poceni??

clock-img

12.06.2007, 20:40

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Kupi samo sušilnega. Pralnega že itak maš, pa si zadovoljna z njim. Pa kombinirani se baje radi kvarijo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

12.06.2007, 20:42

clock-img

Anonimen

Tanikaa,če pa nimam placa ravno zato rabim tega.Drugače bi že kupila.A res se kvarijo??Saj mi je trgovec sam predlagal naj raje kupim posebej ampak ga nimam kam dat.Na pralnem ne morem met,ker je bojler nad njim.user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil vojakinja -- 12.6.2007 20:44:57 >

clock-img

12.06.2007, 21:12

clock-img

Anonimen

ja pravjo,da tisti 2 v 1 niso kaj prida,jaz mam vsako posebej
sušilca pa skor nič ne uporabljam...user posted image

< Sporočilo je popravil poštarca -- 12.6.2007 21:13:34 >

clock-img

12.06.2007, 21:13

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Moj kolega je stručko za te stvari, pa mi je on tak pravo. Tak ka soldakinja, baugaj me. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

12.06.2007, 21:14

clock-img

Anonimen

Ahaaaa, tukaj je tehnika.

Sicer se prav preveč na te zadeve ne spoznam, ampak tako po občutku bi rekla, da je fajn, če ima pralni stroj ful obratov, centrifuga, mislim, ker bo potem manj časa sušil in posledično ponucal manj elektrike.

clock-img

12.06.2007, 21:15

clock-img

Anonimen

Ja če ga nimam kam dat.Kaj naj cote perem v banji pa kupim samo sušilnegauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.06.2007, 21:16

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Ena moja kolegica ma sušilca na pralnem stroju fajn v štuk.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

12.06.2007, 21:18

clock-img

Anonimen

Ja ta boshov ma 1200 obratov.Porabi pa baje 3,8 kw pranje plus sušenje.Ampak če to prepačunam po 16-20 strojev na mecec.70 kw na mesec.No ja vrag po elektriki glavno da mam cote suhe.Saj zdaj ni problem razen,ko je dež.Pozimi je bollj hudo.

clock-img

12.06.2007, 21:22

clock-img

Anonimen

Či man bojler nad njim.

clock-img

12.06.2007, 21:35

clock-img

ana b

pencil-img

1004

Pozdravljena!
Bodi pozorna na kapaciteto pranja in sušenja, ker se lahko zgodi, da pere 5 kg, za sušenje pa moraš polovico ven vzet. To vem, ker je imela teta pred leti, pa je vsako žehto 2x sortirala. Mislim, da ima Candym da posuši isto kot opere. Ostalo pa ne vem, ker imamo mi ločeno.

clock-img

12.06.2007, 21:39

clock-img

eya

pencil-img

4615

Mi smo pred parimi leti tudi spraševali prodajalce, pa so nam odsvetovali kombiniranega. Baje je fajn v njem čimmanjkrat sušit, pa ponavadi imajo kapaciteto sušenja pol manjšo, kot je že predhodnica napisala. Mogoče pa se je tehnika kaj razvila in so sedaj že boljši. Povprašaj pa v prodajalnah.

500 evrov se mi ne zdi veliko za kombiniranega.

Aja, p ami imamo tudi zaradi prostorske stiske sušilni na pralnem stroju.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

12.06.2007, 21:50

clock-img

korajža

pencil-img

81

Moj  je monter, niti pod razno ni bil za kombinacijo, menda se radi kvarijo. Drugač mamo pa sušilni in pralni stroj - Gorenje, kljub ogromni količini cunj delata kot urici že pet let.

clock-img

12.06.2007, 22:03

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jaz bi se za ločeni enoti morala odpovedati pomivalcu, ker je samo v kuhinji prostor - no way! Tako imamo pač kombinirca (nad strojem je peč, tako da ne gre v štuk, pa tudi čisto nikamor drugam ne). Ariston Margherita 2000, mislim, da ga imamo tri leta in pol, nekaj takega, pokvaril se ni še nikoli (verjetno se bo jutri prvič, zdaj ko sem to napisalauser posted image ). Pere 5 kil, suši 4 - se ne spomnim, da bi kdaj v življenju prala več kot 4 kile naenkratuser posted image . Saj ne, da cote tehtam, ampak enkrat sem za foro zvagala brisače, da sem videla, če jih lahko dam direkt naprej sušit, pa je bilo malo manj kot 4 kile.

Ampak zadnje čase pa nekam slabo suši - če nastavim na isto nastavitev kot poprej, cote niso enako suhe, ampak manj. Tako da moram nastavit na daljši čas. Sem že slišala, da se to zgodi pri kombinircih, ampak ne vem, a je to enostavno obraba ali se da kako popravit. No, zaenkrat me še ne moti toliko, da bi klicala serviserja...

clock-img

12.06.2007, 23:09

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Baje je fajn v njem čimmanjkrat sušit, pa ponavadi imajo kapaciteto sušenja pol manjšo, kot je že predhodnica napisala.



Ja pa sušit bi se naj dalo smao polovico opranega in zelo radi se kvarijo. Nam so rekli da so namenjeni samo za nujnooo sušenje in ne redno kot samostojni sušilec.

Jančika ena redkih si pravijo, da ti ta stvar tako dolgo dela. No jaz ti želim da še naprej brezhibno funkcionira. Se pa zamašijo te luknjice ker jih je baje preveč za sušenje in zato potem začnejo slabše sušiti in rabijo serviserja.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

13.06.2007, 07:35

clock-img

puncica

pencil-img

9847

men so pralno sušilnega odsvetovali ker :
- lahko posušiš le polovico perila na enkrat
- je slabši od sušilnega stroja (bol slabo posuši)


Poznam enih par pa jim je žal da se niso odločili za sušilni stroj, brez pralnega. Tako da ko bomo imel plac kupimo sušilni stroj, pralnega že itak imamo.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

13.06.2007, 07:56

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Sem bil ravno na izobraževanju za belo tehniko, pa so tudi odsvetovali kombinirano varianto. Skoraj ne moreš verjet, da odsvetujejo svoj izdelek.
Pozanimaj pa se, menda obstajajo manjše enote sušilnega stroja, ki se pritrdi kar na steno (viseča varianta). Tako bi kupila le sušilca, pa še s kombinacijo se ti ni treba ukvarjati.

clock-img

13.06.2007, 10:33

clock-img

Anonimen

A res manjši se tudi dobijo.To bi bilo pa v redu.Manjši bi šel gor na pralnega velik pa ne.

clock-img

13.06.2007, 10:56

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Jančika ena redkih si pravijo, da ti ta stvar tako dolgo dela. No jaz ti želim da še naprej brezhibno funkcionira. Se pa zamašijo te luknjice ker jih je baje preveč za sušenje in zato potem začnejo slabše sušiti in rabijo serviserja.


A v tem je fora! Ok, bom poklicala serviserja.

Verjetno je pri kombinircih tako kot pri drugih zadevah - malo moraš imeti tudi sreče, da ne naletiš na mino. Prijateljica, ki ima enak stroj kot jaz, le malo manj časa, je tudi zadovoljna z njim. Drugi se je pa samostojni sušilec Gorenje, pa ne najcenejši, pokvaril po manj kot letu dniuser posted image .

Sama bi raje imela ločeni enoti, če že ne za drugo, vsaj za to, da bi delo šlo hitreje skoz (ko bi sušila prvo rundo, bi drugo lahko že prala, zdaj pač čakam). Ampak resnično ni prostora za oboje. Aja, pa še en pomislek navajajo ponavadi - namreč da se oblačila v kombinircu hitreje uničijo. Po mojih izkušnjah to ne drži; tule pred sabo imam nekaj majic, starih vsaj pet let, ki so bile posušene v stroju skoraj po vsakem pranju zadnje tri leta in pol, pa so še zelo lepe, nič uničene.

clock-img

13.06.2007, 22:54

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Mi imamo tudi kombiniranega- Zanuusija in dela kot urca že 3 leta, res pa je, da bolj malo sušim v njem, samo pozimi, pa še to bolj brisače in take stvari... seveda je bolje imet ločeni enoti... ampak , če ni prostora, ga pač ne moremo imet...
Mislim pa, da je zelo pomembno, da ima senzor sušenja, jaz imam samo nastavitev za čas, in čeprav je perilo že suho, stroj po času še suši, pri senzorju pa preneha takoj, ko zazna določen % vlage- torej nekako prišparaš, pa še čas ti skrajša...


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem