cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pralni stroj trga cunje!

clock-img

22.01.2007, 18:50

clock-img

Anonimen

Že naslov pove vse. In najraje ima nove cunje. Izjemoma nam je kakšno starejšo strgal, najraje pa strga popolnoma nove stvari, enkrat ali nikoli nošene. Ne štekam, ampak to niti ni poanta, samo še toliko bolj besna sem zaradi tega. Niti ne vem točno, kako to naredi, sklepam pa, da se zatakne ob rob bobna, v tisto gumo. Nisem pa prepričana, če je to to. Skratka, zdaj ne vem, a se da kaj narest, ima kdo izkušnje? Najprej tukaj vprašam, da mi ne bo serviser poti in nasvetov zaračunaval, pa mi bo na koncu rekel, da je bolje novega kupit. Torej, kaj mislite, se da kaj narest? Bi pomagalo menjanje gume? Ali je bolje kupit novega? Kolikor cunj je že uničil, smo ga ene pol že itak odplačali. Star je pa cca. 7 let, nekaj let vmes je stal, ni bil skoz rabljen. Je pa od Candy, ne bi vedla iz glave, kateri model, pa se mi ne da zdej v kopalnico pogedat.

clock-img

22.01.2007, 18:54

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Če je pralni stroj nekaj let stal, potem je res lahko tista guma preperela, ampak po moji kmečki pameti bi potem tudi vodo puščal.
Drugače pa nimam pojma, kaj bi lahko bilo. Sama imam cca 10 let (verjetno še malo starejšega) Candyja, pa mi nikoli ni cunj trgal, tako da res ne vem.

clock-img

22.01.2007, 18:54

clock-img

coca

pencil-img

46

Tudi mene zanima. Naš je Elektrolux in dela majhne luknjice na perilu in najprej nismo vedeli ali so to molji ali kaj, ampak vsebolj se bojim da imamo isti problem. Tudi mene zanima, če kdo kaj lahko pametnega pove okoli tega.

LP Coca

clock-img

22.01.2007, 19:32

clock-img

mika

pencil-img

6485

kar čez okno z njimuser posted image

clock-img

22.01.2007, 19:34

clock-img

Tula

pencil-img

154

Živijo!
Hm, mogoče ti bo tole kaj pomagalo: moji teti se dogaja popolnoma ista stvar, ker preveč perila natlači v boben in se zatika v rob bobna. Ja, to je preverjeno. In ženščini se sploh ne da dopovedati.
Ampak jaz mislim, da je pri tebi kaj drugega narobe, pa ti ne znam svetovat. Bom moža vprašala, če se mu kaj sanja.

LP


_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

clock-img

22.01.2007, 19:35

clock-img

tintin

pencil-img

3293

Eko, moj je electrolux, star 3 leta....model 1210....pa tudi dela male luknjice občasno. NImam pojma od česa. Sem že vsega prešlatala od znotraj pa je vse gladko...user posted image

clock-img

22.01.2007, 20:22

clock-img

noe

pencil-img

982

Tud men je to delal , ker sem preveč cunj not tišala, zdaj ko pa pazim na to  ne opažam več luknjic. Na začetku sem pa kupovala vse možno proti moljemuser posted image , pa je moj dragi pol ugotovil, da ga sam preveč nabašem. Imam pa 7 let starega Privilega.

clock-img

22.01.2007, 20:24

clock-img

Anonimen

Sem tudi jaz že pomislila, da je krivo prenapolnjenje bobna, pa sem potem ugotovila, da kakšno stvar strga tudi, če boben ni niti približno preveč poln, kaj šele sploh poln.user posted image In ravno zato mi ni nič več jasno, ker je bila to prva stvar, na katero sem pomislila. Vode pa ne pušča. Jo je samo takrat, ko se je filter zamašil, ker me drugim rado tudi štunfke od tamale not potegne. No, to sem zdaj rešila tako, da majhne stvari perem v posebni vrečki. Smo imeli pa tudi filter nekajkrat zamašen zaradi tega.
Je pa Candy, model CG 1054 T, Eclypsa. Sem zdaj zmigala svojo rit tja pogledat.user posted image Ne vem, če ne bomo res kar menjali stroja. Sva danes gledala enega Whirlpoolovega Bluetouch AWO 10561. Pozna katera? Je za kaj? Se mi zdi kar poceni za tak stroj (6. čut, A+ en. razred, antibakterijski program, 6 kg in še in še). V akciji pride 480€ oz. 115.000 SIT (vse zokroženo). Žal na gotovino, ne na obroke.

clock-img

22.01.2007, 20:51

clock-img

kaj@

pencil-img

346

tudi meni se to dogaja da trga cunje in to najrajši nove,ne vem a prav izbirauser posted image ,ko kupim kaj novega me je prav strah dat prat.Jaz sem pogruntala,da se cunje zatikajo med boben in gumo in takrat ko je centrifuga cunjo strgajo.včasih prav smrdi ko odprem stroj po vroči gumi,me je strah da se ne bo kdaj kaj vžgalo.Mislim pa da je pri meni res vzrok preveč poln boben???user posted image

clock-img

22.01.2007, 20:56

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

men to počne Gorenjev pralni stroj... vsake tolk se mu mal odpelje - nazadnje je strgal moževo novo srajco user posted image  

itak čakam, da crkne, pa user posted image  kr noče in noče user posted image

clock-img

22.01.2007, 21:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kaj@

tudi meni se to dogaja da trga cunje in to najrajši nove,ne vem a prav izbirauser posted image ,ko kupim kaj novega me je prav strah dat prat.Jaz sem pogruntala,da se cunje zatikajo med boben in gumo in takrat ko je centrifuga cunjo strgajo.včasih prav smrdi ko odprem stroj po vroči gumi,me je strah da se ne bo kdaj kaj vžgalo.Mislim pa da je pri meni res vzrok preveč poln boben???user posted image


Evo, točno tako. Prav smrdi, ko odprem pralni stroj in točno vem, da je spet nekaj strgano. Samo mi je teorijo o prepolnem bobnu že ene dvakrat sesulo.user posted image No, vidim, da vas je več takih s temi problemi.

clock-img

23.01.2007, 19:01

clock-img

zverinca

pencil-img

828

gumca je fuč, niso vse gumce trajne... 

clock-img

23.01.2007, 20:52

clock-img

kaj@

pencil-img

346

gumca je čist dobra,samo cunje se vmes zatikajo,zgleda da je prevelika špranja med gumo in bobnomuser posted image

clock-img

28.01.2007, 13:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.01.2007, 20:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: coca

Tudi mene zanima. Naš je Elektrolux in dela majhne luknjice na perilu in najprej nismo vedeli ali so to molji ali kaj, ampak vsebolj se bojim da imamo isti problem. Tudi mene zanima, če kdo kaj lahko pametnega pove okoli tega.

LP Coca



Baje, da luknjice na perilu nastajajo zaradi pralnega praška. Od kar uporabljam tekoči pralni prašek luknjic ni več... user posted image

clock-img

28.01.2007, 20:51

clock-img

Anonimen

1. zamenjajte gumo
2. pralni stroj je idelano poln takrat ko lahko v notranjosti stroja dlan z iztegnjenimi prsti zasučeš za 180 stopinj
3. preveriti število obratov centrifuge - preveliki obrati (nad 1000obr.) lahko natrga perilo

Kako vedeti kaj je narobe:
- če je večinoma na vsem perilu opaziti drobne luknjice - preveč obratov centrifuge
- če je le določena tkanina strgana - guma


In kako vem vse touser posted image user posted image Ker sem prala že na ene 5-ih strojih različnih starosti ter z raznoraznimi "napakami". Najbolje je pral nek nemški pralni stroj s starostjo 27 let!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem