cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pralni stroj je pojedel kost od modrca

clock-img

07.02.2007, 09:53

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

In zdaj ruži ko hudič, seveda sem ga takoj izklopila, ko je začel ružit in na perilu videla, da je iz enga modrca kost padla. Kaj naredit? Je edina možnost serviser ali lahko sama (no, ne jaz moj) kaj razmontiram, da najdem to hudičevo kost? Jezna sem sama na sebe ko user posted image , ker sem 100 krat rekla, da si bom ono vrečko za modrce prat nabavla, pa si je nisem in evo sr... 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.02.2007, 09:56

clock-img

Anonimen

user posted image , odšraufaj zadnjo ploščo, zavrti boben z roko, pa poskušaj, kje "ruži". Mogoče jo boš našla, kosto smotano.

clock-img

07.02.2007, 09:56

clock-img

Anonimen

Ja naš stroj je tud "ružu" še ko sem bla doma in je mami serviserja poklicala da je dal te kosti ven. Pri nas so ble kar triuser posted image
Ne vem pa če bi lahko to sama nardila. Jst se neb lotevala. Sploh če maš še v garanciji stroj. Ti lahko kasnej komplicirajo in ne boš mogla uveljavljat garancije.

Drugače pa une vrečke za ločeno pranje perila so imel v Hoferju ful poceni, al pa uporabi eno staro prevleko za vzglavnik je tud ok.

clock-img

07.02.2007, 09:59

clock-img

Anonimen

user posted image  Edina možnost pri meni je bila serviser.Sama nisem dobila ven,ker je bilo nekje zadaj,nedostopno.
Ko je prišel serviser sem samo povedala,da nekaj ropota,in ko ga je vžgal,je takoj rekel,da je od modrca.Še sam je težko dobil ven,saj je moral vzadaj vse razšraufati.Takoj je bilo 5 čukov in opozorilo,da se modrci perejo v posebni vrečki,ki se dobi prav za to.user posted image user posted image

clock-img

07.02.2007, 10:01

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Hvala punce, bomo popoldan šravfali, ko moj domov pride. Garancija mi je pa pred 14 dnevi potekla, karin, tak da glede tega ne bo panike user posted image user posted image Danes pa grem na lov za to presneto vrečo user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.02.2007, 10:22

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Meni se je tudi to že zgodilo.
Ampak sem to porajtala šele ko stroj ni več vode ven povlekel. Sem kost našla v filtru.

clock-img

09.02.2007, 01:05

clock-img

TheAngel

pencil-img

241

pri nas se je pa tista buknica na koncu kosti zataknila v luknji bobna in se jo je dalo potegniti s kleščami ven brez razstavljanja
sedaj pa peremo v vrečki ja
kar taki bombažni tanki - le da se zaveže

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

clock-img

16.02.2007, 13:52

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.02.2007, 21:50

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

kaj mu pa nič ne daš za jestuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem