cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Pralni stroj-Hofer

clock-img

13.12.2005, 16:44

clock-img

Sulfinija

pencil-img

5993

Pozdravljene!

Punce jaz bi ada eno vprašanje,ker nam je glih kar hin pralni stroj smo danes dobili reklamo od Hoferja na dan odprtja bo pralni stroj v akciji.Ima katera z tem izkušnje?Ima sploh ta pralni stroj garancijo in kje bi lahko najdli srvis?
Saj se ne gre samo zaradi akcije so tudi v drugih trgovinah vendar vseeno vprašam.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

clock-img

13.12.2005, 20:13

clock-img

tinka-pepa

pencil-img

520

Zdravo

kolikor vem morajo imeti tehnične stvari ki  se prodajajo pri nas tudi tukaj urejeno garancijo in seveda tudi servis.
ampak jaz ti resnično ne svetujem it na dan otvoritve v Hofer, raje 5 jurjov zraven kot pa v to gužvo. Mi imamo v adutu(pa ne delam reklame) pralni st. od bosca /1000 obratov za 75,000.pa je to dober stroj.

clock-img

13.12.2005, 20:16

clock-img

Sulfinija

pencil-img

5993

Ojla!!!

Mi smo svojega poparvili niso dali na dobro črko pač je pa prišla ena soseda uin se v bistvu ona zanima vendar me je hotela prepričati da ni garancije.Ma naj se gre gužvat.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem